Kas jāzina, tiekoties ar vīrieti – Dvīņiem

Komentāri
Kas jāzina, tiekoties ar vīrieti – Dvīņiem

Dvīņi tiek uzskatīta par vienu no pozitīvākajām un sabiedriskākajām horoskopa zīmēm, bet reizē arī vienu no sarežģītākajām zīmēm, ar ko veidot nopietnas attiecības. Dvīnim divas dabas, tas nu ir tiesa! Tomēr, ja esi izvēlējusies par savu otro pusīti kādu no Dvīņiem (dzimšanas dienas svin laikā no 21. maija līdz 20. jūnijam), tad, lūk, ar ko rēķināties!

Dvīņi ir pievilcīgi, drosmīgi un radoši cilvēki. Spontanitāte, ļoti iespējams, ir Dvīņu zīmē dzimušo otrs vārds. Ja esi kāra uz piedzīvojumiem, tad Dvīnis būs tavs labākais sabiedrotais. Tev ir jābūt labam sarunu biedram, jo šīs zīmes pārstāvjiem patīk apmainīties viedokļiem, pļāpāt par visu un neko.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja pēc dabas esi greizsirdīga, iespējams, Dvīņu zīmē dzimušie tevī neraisīs uzticību, jo viņiem patīk flirtēt. Jā, patīk, ka pievērš uzmanību, bet arī viņi prot pievērst savu uzmanību cilvēkam, kas rada simpātijas.
Dvīņi ir kaislīgi mīļākie, kā arī ļoti romantiskas būtnes. Tomēr aiz šā skaistā tēla slēpjas arī otra seja, kas ne vienmēr ir pati jaukākā –  Dvīņi ir garastāvokļa cilvēki, tāpēc mēdz būt grūti saprasties ar šīs zīmes pārstāvjiem. Tomēr, ja vēlies izbaudīt vakarus ar piepildītām sarunām, brīvdienu rītos doties aizraujošos braucienos un esi gatava karstai mīlas dēkai arī guļamistabā, Dvīņi ir tas, kas tev vajadzīgs!

Foto: populārākie Dvīņi

Lasi vēl