Kas jāzina, tiekoties ar vīrieti – Dvīņiem

Komentāri
Kas jāzina, tiekoties ar vīrieti – Dvīņiem

Dvīņi tiek uzskatīta par vienu no pozitīvākajām un sabiedriskākajām horoskopa zīmēm, bet reizē arī vienu no sarežģītākajām zīmēm, ar ko veidot nopietnas attiecības. Dvīnim divas dabas, tas nu ir tiesa! Tomēr, ja esi izvēlējusies par savu otro pusīti kādu no Dvīņiem (dzimšanas dienas svin laikā no 21. maija līdz 20. jūnijam), tad, lūk, ar ko rēķināties!

Dvīņi ir pievilcīgi, drosmīgi un radoši cilvēki. Spontanitāte, ļoti iespējams, ir Dvīņu zīmē dzimušo otrs vārds. Ja esi kāra uz piedzīvojumiem, tad Dvīnis būs tavs labākais sabiedrotais. Tev ir jābūt labam sarunu biedram, jo šīs zīmes pārstāvjiem patīk apmainīties viedokļiem, pļāpāt par visu un neko.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja pēc dabas esi greizsirdīga, iespējams, Dvīņu zīmē dzimušie tevī neraisīs uzticību, jo viņiem patīk flirtēt. Jā, patīk, ka pievērš uzmanību, bet arī viņi prot pievērst savu uzmanību cilvēkam, kas rada simpātijas.
Dvīņi ir kaislīgi mīļākie, kā arī ļoti romantiskas būtnes. Tomēr aiz šā skaistā tēla slēpjas arī otra seja, kas ne vienmēr ir pati jaukākā –  Dvīņi ir garastāvokļa cilvēki, tāpēc mēdz būt grūti saprasties ar šīs zīmes pārstāvjiem. Tomēr, ja vēlies izbaudīt vakarus ar piepildītām sarunām, brīvdienu rītos doties aizraujošos braucienos un esi gatava karstai mīlas dēkai arī guļamistabā, Dvīņi ir tas, kas tev vajadzīgs!

Foto: populārākie Dvīņi

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl