Kas jāzina katrai sievietei, iegādājoties auto

2 komentāri
Kas jāzina katrai sievietei, iegādājoties auto
Foto: REGĪNA BORISEVIČA

Jau novecojis kļuvis uzskats, ka sievietes neprot braukt. Jā, gadās vairākas stresa situācijas uz ceļa, bet sievietes ar lielāku mīlestību pieiet automašīnai, jo īpaši, ja tā ir viņas personīgā! Lai neapjuktu pirmajā auto iegādē, Skaties.lv minēs lietas, kas jāzina, pērkot automobili – jaunu vai iepriekš lietotu.

Jaunas automašīnas iegāde

Jāatzīst, ka pēdējo pāris gadu laikā automašīnu iegāde tiešā ceļā no saloniem ir pieaugusi. Ja šī ir tava pirmā automašīna, pieņemsim, ka nopelni pietiekami daudz, dzīvo savā dzīvoklī un kāre pēc jauna automobiļa ir pārāk liela.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja auto iegādei izvēlies ņemt aizdevumu, pirms tam veic kārtīgu piedāvājumu izpēti! Lai negadās tā, ka vienā brīdī attopies bez naudas un bez auto. Izvēlies īsāko atmaksas termiņu, ko vari atļauties. Ideālajā gadījumā tie būtu četri gadi.

Lietota automobiļa iegāde

Internets ir pilns sludinājumu! Atrodi labāko piedāvājumu, salīdzini ar citiem.

Noteikti novērtē automašīnas tehnisko stāvokli ne vien fotogrāfijās, bet arī dzīvē. Nebaidies jautāt pašreizējam īpašniekam par automašīnas vēsturi un iemeslu, kādēļ tas tiek pārdots.

Izbrauc kādu līkumu ar potenciālo auto, lai izjustu automašīnu pati.

Skaties uz nobraukumu! Kilometriem ir liela nozīme, ja vēlies iegādāties ne pirmā svaiguma automašīnu.

Auto noma

Šis nav pats labākais variants, bet, ja vēl pietrūkst naudas automobiļa iegādei un tev transports ir nepieciešams, apsver šo.

Tu maksā par laika posmu (nedēļa, gads, trīs gadi). Parasti maksājuma summa ir mazāka nekā jaunas automašīnas aizdevuma summa.

Tev jāzina, kāda ir automašīnas patiesā vērtība, kā arī sava ikmēneša maksājuma lielums.

TOP komentāri

  • Alina
    +1 +1 0

    Alina

    Iegādājoties lietotu auto var csdd mājaslapā, ja esi reģistrējies pārbaudīt konkrēta auto tehnisko apskati par iepriekšējiem gadiem (jāzina tikai auto numuru), kas arī ļoti labi palīdz izvēlēties auto. Tur arī tiek katru reizi reģistrēts nobraukums automašīnas.
  • Agris Sivgalis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl