Kas jāievēro, ja bērns uzturas saulē

Komentāri

2. 2.ieteikums

2/6

1.ieteikums

Foto: photogramma1, Flickr.com

Foto: photogramma1, Flickr.com

Pašiem mazākajiem bērniem līdz  3 gadu vecumam nav ieteicams  uzturēties saulē bez plānām, gaišām drēbēm un plānas cepurītes. Pirmajā dzīves gadā nekādā gadījumā bērnu nevajadzētu pakļaut tiešai saules staru iedarbībai. Bērna ratiņus novieto paēnā. Ja ar bērnu ratiņiem jāpārvietojas pa sauli, tad ratu jumtiņam jābūt paceltam. Lai saules stari nespīdētu tieši bērnam virsū, ratiem jābūt viegli piesegtiem ar plānu, gaisa caurlaidīgu audumu

2. 2.ieteikums

2/6
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl