Kas jāapgūst līdz 30 gadu vecumam

Pievienot komentāru
Kas jāapgūst līdz 30 gadu vecumam
Foto: Pixabay

Saka tā, ka vecums no divdesmit līdz trīsdesmit gadiem ir vispiepildītākais. Tev ir jāpabeidz skola, jāiegūst izglītība, jāatrod darbs, jāizveido ģimene un jāiekārto mājoklis. Tas nav viegli. Līdz trīsdesmit gadu vecumam tev ir jāapzinās, kas esi un kas vēlies būt. Iemācīsies šīs 15 vienkāršās dzīves patiesības, lai sagaidītu jaunu desmitgadi ar smaidu sejā.

Nekādas nožēlas

Šis ir vecums, kurā pieļaut kļūdas un mācīties no tām. Nekādas nožēlas par izdarīto! Labāk sasisties tagad nekā vēlāk.

Nav kļūdu, bet gan mācībstundas

Visi dižākie un varenākie reiz kļūdījušies, lai sasniegtu mērķus. Viņi apzinās, ka tās nav kļūdas, bet gan sava veida “lekcijas”. Katra neveiksme, lai ceļ tevi augstāk!

Mīli sevi

Rūpējies par sevi un savu ķermeni. Lepojies ar to, kas esi, kā arī atrodi laiku meditācijai un iekšējās pasaules sakārtošanai.

Ceļo

Dodies braucienos, kas izsit tevi no komforta zonas. Šis būs lielisks veids, kā novērtētu to, kas tev ir dots, kā arī tikt galā ar sarežģītām situācijām.

Atvēli laiku sev

Neskatoties uz tavu sociāli aktīvo dzīvi, atrodi laiku, ko veltīt sev. Pat ja tās ir vien dažas minūtes dienā, izbaudi tās!

Atrodi darbu, kas dara tevi laimīgu

Tu taču nevēlies atrasties vietā, kas dara tevi nelaimīgu. It īpaši, tas attiecas uz darbavietu. Atrodi darbu, kurā jūties kā zivs ūdenī, un esi laimīga! Atceries, ka stress ilgtermiņā rada tikai un vienīgi problēmas. Tu taču nevēlies trīsdesmit gadu vecumā pārtikt no antidepresantiem vien?

Jaunības maksimālisms ir garām

Tev jāapzinās, ka nevari zināt visu. Tas ir normāli. Esi gatava mācīties katru dienu un pieņem jaunas idejas.

Novērtē savus vecākus
Viņi tavā labā ir darījuši tik daudz. Esi pateicīga viņiem un novērtē viņus, jo, iespējams, šie ir svarīgākie cilvēki tavā dzīvē.
Smags darbs atmaksājas

Lai tiktu pie darba augļiem ir smagi jāstrādā. Apzinies to pēc iespējas ātrāk, lai līdz trīsdesmit gadiem tu sasniegtu savus pirmos ievērojamos darba augļus.

Neskrien pakaļ mīlestībai

Mīlestība atnāks pati. Īstajā brīdī un īstajā laikā. Atceries, ka labākās lietas ar mums notiek tad, kad vismazāk tās gaidām.

Taupi naudu

Ja vari, noguldi to. Pirmā alga ir iztērēta ballītēm un dažādiem nieciņiem, bet laikā gaitā ir jāapzinās, ka naudu nevajag izšķērdēt.

Esi tikai starp labiem cilvēkiem

Draudzējies ar tiem cilvēkiem, kuri ļauj būt tev pašai un liek justies labi. Varbūt bērnībā un jaunības dienās tev draugu bija daudz, bet tagad tev ir jāatrod tikai viens vai divi cilvēki, kam pilnībā spēj uzticēties. Draugi nāk un iet.

Tu nevari nevienu izmainīt

Diemžēl vai par laimi, bet tu nevari ielīst cita cilvēka ādā, gluži tāpat tu nevari izmanīt notiekošo. Viss, ko tu vari izdarīt, ir mainīt savu attieksmi pret notikumiem un cilvēkiem.

Ieklausies vairāk

Atceries zelta likumu! Runāšana – sudrabs, bet klusēšana – zelts.

Piebremzē!

Jā, šie ir pēdējie gadi, kad iztrakoties, bet ar laiku sāc piebremzēt gan ar saviem bravūrīgajiem izteikumiem, gan izdarībām.

Foto: ja ne tagad, tad kad? :)