Karsta vanna, labākā relaksācija, uzsākot dāvanu iepirkšanās drudzi

0 Komentāru
Karsta vanna, labākā relaksācija, uzsākot dāvanu iepirkšanās drudzi

Dažkārt tas ir pārsteidzoši, cik daudz labumu varam iegūt no vienkāršām un parastām lietām. Viena no šīm ir īstena relaksācija – karsta vanna. Mērcējoties karstā vannā ar vīna glāzi un aizmirstot ikdienas stresu, iegūstam lielisku relaksāciju un mieru, kas ir nepieciešams, uzsākot Ziemassvētku iepirkšanās drudzi.

Iegremdējoties karstā vannā, mūsu ķermeņa temperatūra paaugstinās. Labumi, kurus iegūstam no ķermeņa temperatūras paaugstināšanās, ir: uzlabota asinsrite un uzlabota limfas cirkulācija. Karstā ūdenī mūsu sirds sitieni paātrinās un kļūst spēcīgāki.
Karsta vanna lieliski noderēs sievietēm, kuras ikdienā ciešs no pārlieku liela stresa, jo tā nomierina nervu šūniņas un palīdz vakarā ātrāk iemigt. Karstais ūdens sniedz fizisko un garīgo atpūtu, muskuļiem atslābumu un labāku miegu pēc vannošanās.
Vannojoties pievieno jūras sāli, kas mīkstinās ādu un padarīs to gludāku, vai arī pievieno vannas putas, lai justos seksapīlāk. Ja vēlies, lai vannasistabā ievītos rožu smarža, pievieno vannas bumbu ar īpašām smaržām. Sagatavojies svētku drudzim un izmanto karstu vannu kā savu labāko draugu. Tas noteikti ir lētāks veids, kā iegūt pacilājošu un mierīgu garastāvokli pirms svētku lielās iepirkšanās.

FOTO: smelies idejas vannasistabu dizainam

VIDEO: izveido vannas bumbu pati

FOTO: kā izgatavot vannas bumbu

0 Komentāru