Karls Lāgerfelds atklāj savas domas par Kimas Kardašjanas aplaupīšanu!

2 komentāri
Karls Lāgerfelds atklāj savas domas par Kimas Kardašjanas aplaupīšanu!

Slavenais modes dizainers Karls Lāgerfelds atklājis savas domas par Kimas Kardašjanas atgadījumu Parīzē, kad viņa tika aplaupīta, un tās nav no tām patīkamākajām. 

Chanel radošais direktors Karls Lāgerfelds publiski atklājis savas domas par skandalozo šovbiznesa zvaigzni Kimu Kardašjanu, kura nesen tika aplaupīta viesnīcas numuriņā Parīzē. Pēc Chanel jaunākās kolekcijas Karls Lāgerfelds atklāja, ka šī ir ļoti nepatīkama pieredze, atrodoties Parīzē.

Viņš nesaprot, kādēļ šāda mēroga zvaigznei nebija nodrošināta pienācīga apsardze. Kā arī slavenais dizainers norādīja, ka par šādu rīcību nav pārsteigts, jo ko gan var gribēt, ja visa sava bagātība tiek atrādīta publiski, sociālajos tīklos.

Atliek vien piekrist slavenajam māksliniekam, jo sociālajiem tīkliem mūsdienās tik tiešām ir liels spēks, un, publicējot savas privātās bildes, ir jāpadomā arī par sekām. Pirms savu jaunāko aksesuāru un apģērbu demonstrēšanas Kima Kardašjana apdomāsies?

Foto

TOP komentāri

  • Vita
    0 0 0

    Vita

    no otras puses, kam tās dārglietas ir vajadzīgas, ja nevar valkāt un izrādīties, tas pats būtu ja drēbes būtu jāslēpj. viņa pelna naudu ar sevis izrādīšanu un rotaslietas ir skaistas sievietes neatņemama sastāvdaļa. Nestaigās jau ar 4 milj, vērtu briljanta gredzenu pa māju ar aizsleģotiem logiem. Vajadzēja vienkārši kārtīgu apsardzi, to viņa taču var atļauties!
  • Lauma

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl