Kardašjanai jauna aplikācija; Apple Store “uzkaras”

Komentāri
Kardašjanai jauna aplikācija; Apple Store “uzkaras”

Realitātes šovu zvaigzne Kima Kardašjana jau agrāk nobrucinājusi internetu, publicējot provokatīvas fotogrāfijas, bet šoreiz pie vainas ir viņas jaunā aplikācija – Kimoji.

Esi agrāk vēlējies nosūtīt draugam vai draudzenei Kardašjanas iedvesmotu emociju ikonu? Tagad ir tava iespēja to izdarīt! Kimoji ir emociju ikonu klaviatūra, kas piedāvā 250 Kardašjanas “smaidiņus”, kuras tik ļoti iecienījuši Apple lietotāji. Kardašjanas aplikāciju nevar iegādāties par brīvu, tomēr tas neliedz faniem visā pasaulē “uzkārt” App Store.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl