Komentāri

Nedēļas sākumā, Kima Kardašjana-Vesta, ietekmīgā realitātes šova Keeping Up with the Kardashians zvaigzne, modele un uzņēmēja, saņēmusi Break the Internet balvu par viņas “nesalīdzināmo slavu tiešsaistē”. Kimai bija tieši pieci vārdi, ko atbildēt, saņemot šo balvu.

Kardašjana bijusi viena no aprunātākajām personībām viņas provokatīvo izgājienu, kā arī nepārtraukto selfiju jeb pašbilžu publicēšanas dēļ. Saņemot balvu, Kimai Kardašjanai-Vestai bija tieši pieci vārdi, ko atbildēt visiem saviem faniem, ka arī nīdējiem – “kaili selfiji līdz manai nāvei” (ang. – Nude selfies til’ I die). 

Video

Foto

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl