Komentāri
Kardašjana par vīru Kanje Vestu: Manam vīram nepieciešama milzīga uzmanība

Nesenā intervijā Kima Kardašjana atzinusi, ka tagad, kad viņai ir viss, ir ļoti grūti to uzturēt. Viņas vīrs, reperis Kanje Vests, situāciju nepadara vieglāku.

“Manam vīram nepieciešama liela uzmanība, katrs bērns prasa pēc uzmanības, es daudz strādāju, jo gribu visiem dot nepieciešamo uzmanību.” Vests, kā zināms, vienmēr izcēlies ar ļoti iedomīgu un pat augstprātīgu attieksmi, par ko arī ieguvis zināmu neslavu. Jautājot, vai abi mīlnieki plāno trešo bērniņu, Kima atbild, ka ir nogurusi. “Es to teicu pagājušajā reizē. Nelieciet man atkal tam iet cauri…” Visiem tiem, kuri to vien dara, kā aprunā Kimas Kardašjanas svaru, kas grūtniecības laikā nācis klāt, Kima atbild:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Man šķiet, ka viņi domā, ka esmu nepateicīga, esot stāvoklī. Man bija ļoti grūti tikt pie bērniņa, bet dienas beigās tas nenozīmē, ka man nepatīk būt stāvoklī.”

Jau decembrī gaidāms Kimas un Kanje Vesta otrais bērniņš.

Foto: laimīgie vecāki ar meitiņu Nortu Vestu

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl