Karaļnama jaunākā atvase princese Šarlote ir četrus miljardus eiro vērta!

Komentāri
Karaļnama jaunākā atvase princese Šarlote ir četrus miljardus eiro vērta!

Princese Šarlote, kurai nesen apritēja viens gadiņš, ir karaļnama jaunākā atvase. Jau tagad viņa ir nosaukta par vienu no ietekmīgākajiem un svarīgākajiem cilvēkiem Anglijā, apsteidzot savu mammu Kembridžas hercogieni Keitu Midltoni un pat Anglijas karalieni Elizabeti II.

Pateicoties princeses Šarlotes stilam un ietekmei, Lielbritānijas ekonomika ir pieaugusi par aptuveni četriem miljardiem eiro. Mazā princese jau tagad ir nostiprinājusi savas pozīcijas un statusu kā viena no valsts lielākajām stila ikonām, jo tas, ko princesei tērpj mugurā, veikalos pēc tam nav atrodams.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdzīgi atgadījumi ir bijuši ar Keitas Midltones izvēlētajiem tērpiem, kuri ir bijuši mugurā hercogienei, tos veikalā dažu minūšu laikā izpērk. Princese par modes noteicēju kļuva jau tad, kad, atrodoties uz mammas rokām, tika izvesta no slimnīcas. Arī pirmā bilde, kas parādījās medijos, kļuva par sensāciju. Protams, pirmais kopīgais ceļojums kalnos ar vecākiem ir atmiņā paliekošs, jo viņas kājiņas rotāja mazi, pūkaini rozā zābaciņi. Apskati mazās princeses stila stundas fotogalerijā.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl