Karaļnama jaunākā atvase princese Šarlote ir četrus miljardus eiro vērta!

Komentāri
Karaļnama jaunākā atvase princese Šarlote ir četrus miljardus eiro vērta!

Princese Šarlote, kurai nesen apritēja viens gadiņš, ir karaļnama jaunākā atvase. Jau tagad viņa ir nosaukta par vienu no ietekmīgākajiem un svarīgākajiem cilvēkiem Anglijā, apsteidzot savu mammu Kembridžas hercogieni Keitu Midltoni un pat Anglijas karalieni Elizabeti II.

Pateicoties princeses Šarlotes stilam un ietekmei, Lielbritānijas ekonomika ir pieaugusi par aptuveni četriem miljardiem eiro. Mazā princese jau tagad ir nostiprinājusi savas pozīcijas un statusu kā viena no valsts lielākajām stila ikonām, jo tas, ko princesei tērpj mugurā, veikalos pēc tam nav atrodams.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdzīgi atgadījumi ir bijuši ar Keitas Midltones izvēlētajiem tērpiem, kuri ir bijuši mugurā hercogienei, tos veikalā dažu minūšu laikā izpērk. Princese par modes noteicēju kļuva jau tad, kad, atrodoties uz mammas rokām, tika izvesta no slimnīcas. Arī pirmā bilde, kas parādījās medijos, kļuva par sensāciju. Protams, pirmais kopīgais ceļojums kalnos ar vecākiem ir atmiņā paliekošs, jo viņas kājiņas rotāja mazi, pūkaini rozā zābaciņi. Apskati mazās princeses stila stundas fotogalerijā.

Foto

Lasi vēl