Karaliskā ģimene atklāj vēl neredzētu fotogrāfiju

Komentāri
Karaliskā ģimene atklāj vēl neredzētu fotogrāfiju

Britu karaļnams parāda jaunāko karaliskās ģimenes fotogrāfiju, kurā ir redzami visi četri karaliskās ģimenes pārstāvji. 

Fotoattēlā redzamā ģimene ir nepārprotami laimīgi un starojoši. Princis Viljams un Keita Midltone sūta pateicības pilnus un sirsnīgus sveicienus Ziemassvētkos. Šie pirmie mazās princeses Šarlotes Ziemassvētki. Bilde ir uzņemta oktobra beigās, bet visai pasaulei tā ir parādīta tikai šodien. Fotogrāfija tiks izmantota kā karaļnama ģimenes Ziemassvētku kartīte. Princis Viljams ir tērpies zilā kašmira džemperīti, un ņemot piemēru no tēva, arī princis Džordžs ir izvēlējies zilas krāsas apģērbu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Foto: AĢENTŪRA/LETA

Foto: AĢENTŪRA/LETA

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl