Komentāri
Karaliene var visu! Tieši Elizabete ”lobējusi” Keitas Midltones trešo grūtniecību
Foto: AFP/LETA

Par to, ka Viljams un Keita jau atkal gaida ģimenes pieaugumu, birtu un pasaules medijos runāts tiek vairākas nedēļas, bet karaļnams  baumas par Kembridžas hercogienes trešo grūtniecību ( kas ”rezultēsies” ar meitiņas piedzimšanu, kuru noteikti sauks Diāna) nav nedz apstiprinājis, nedz noliedzis.

Britu mediji no karaliskajai ģimenei pietuvināta avota ir saņēmuši informāciju, ka tieši karaliene Elizabete ir tā, kura ”lobē” karaliskās ģimenes papildinājumu. Viņas Majestāte mudinājusi Keitu un Viljamu sagādāt vēl vienu mantinieku, lai šis jaukais notikums kļūtu par preses ”hitu” turpmāko pusotru gadu, un novērstu sabiedrības uzmanību, ”mīkstinot” situāciju, ko izsauks Brexit jeb Lielbritānijas izstāšanās no Eiropas Savienības.

Foto

Drošais avots ziņojis par vēl kādu interesantu niansi. Atšķirībā no karalienes, par Keitas kārtējo grūtniecību nemaz nepriecājas viņas māsa Pipa Midltone. Tādēļ, ka karaliskās ģimenes jaunās atvases nākšana pasaulē aizēnotu viņas gaidāmās kāzas. Māsa nepavisam neesot apmierināta, ka visa uzmanība atkal tiks Keitai.

Jāatzīst, šī jau nepilna gada laikā  ir trešā, pavisam drošā informācija par kārtējo priecīgo notikumu Lielbritānijas sapņu pāra – Keitas un Viljama ģimenē. Pirmajā reizē karaļnams oficiāli šīs baumas noliedza, bet otrajā – atstāja bez ievērības.

Atgādinām, ka princis Viljams un Keita Midltone apprecējās 2011.gada 28.aprīlī. Viņu vecākais dēls Džordžs piedzima 2013.gada 22.jūlijā, bet meitiņa Šarlote – 2015. gada 2.maijā.

Lasi vēl