Kāpēc nodarboties ar seksu katru dienu? Atbildi uzzini šeit!

1 komentārs
Kāpēc nodarboties ar seksu katru dienu? Atbildi uzzini šeit!

Virsraksts tevi noteikti ieintriģēja. Diez, kāda būtu mūsu dzīve bez seksa? Izrādās, ka ir pat ieteicams ar to nodarboties katru dienu, vairākas reizes dienā. Ja nepiekrīti, tad izlasi šos 9 faktus un pārliecinies pati!

Sekss samazina stresu

Sekss palīdzēs tev relaksēties pēc garas un nogurdinošas darba dienas. Seksa laikā ķermenis ražo domanīnu, endorfīnu un oksitocīnu, kas samazina stresu un rada prieka sajūtu. Nav brīnums, kāpēc kolēģi nākamajā rītā pamana tevi starojošu!

Lielisks treniņš

Daudzas no mums no vārda “treniņš” šausmās nodrebinās, bet sekss ir visu laiku labākais treniņš. Elpošana paātrinās, tāpēc mēs zaudējam kalorijas. Starp citu, ja ar seksu nodarbojas trīs reizes nedēļā, gada laikā var sadedzināt aptuveni 7500 kaloriju.

Imūnsistēmas stiprināšana

Sekss ir lieliskas zāles, kas cīnās pret saaukstēšanos un pat gripu. Jo vairāk seksa, jo vairāk ķermenis izdala vielas, kas cīnās pret slimībām.

Vesela sirds

Sekss samazina asinsspiedienu un būtiski uzlabo sirds veselību. Nesen veikts pētījums pierāda, ka vīrieši, kuri regulāri nodarbojas ar seksu, slimo ar sirds slimībām par 45% mazāk nekā tie, kuri ar to nenodarbojas.

Pretsāpju līdzeklis

Galvassāpes? Pat migrēna? Sekss ir labākais līdzeklis pret sāpošu galvu.

Regulāras mēnešreizes

Ja tavs menstruālais cikls nav nostabilizēts, tad tas visnotaļ nav nekas patīkams. Seksam ir ietekme uz menstruālo ciklu, pozitīvā nozīmē.

Iegurņa muskuļu stiprināšana

Gluži tāpat kā muguras un iekšējie muskuļi, tā arī iegurņa muskuļi tiek stiprināti seksa laikā. Vai ir vēl kāds labāks vingrinājums par regulāru mīlēšanos? Nedomāju vis…

Salds miegs

Pēc aktīvas nodarbošanās ar seksu, ķermenis atslābst, tādēļ miegs ir tik salds un pamošanās tik jauka.

Tu izskatīsies jaunāka

Regulārs sekss cilvēku padara vidēji par 10 gadiem jaunāku. Vai nav lieliski?

Foto: vai esi izmēģinājusi seksu ūdenī? Šovasar tas ir jāizdara!