Kāpēc Madara Kiviča un Dālija Gaile izvēlas vienādu apģērbu?

3 komentāri
Kāpēc Madara Kiviča un Dālija Gaile izvēlas vienādu apģērbu?
INSTAGRAM

Fitnesa entuziastes Madara Kiviča un Dālija Gaile ir labas draudzenes, kuras daudz laika pavada kopā. Draudzenes bieži vien publisko fotogrāfijas, kurās redzamas vienādā apģērbā. Dālija izskaidro šo draudzeņu fenomenu!

Sarunā ar portālu Skaties.lv Dālija smejoties atklāj, ka ikdienā viņa un Madara ģērbjas gana atšķirīgi, kaut gan gaumes apģērba izvēlē viņām ir ļoti līdzīgas.

Nebēdnīgās māsiņas! Madara Kiviča un Dālija Gaile apmeklē ballīti vienādā apģērbā

”Laulība nenozīmē atteikšanos no identitātes un pilnīgu pakļaušanos partnerim.” Skaistumkaraliene Dālija atklāj kopdzīves noslēpumu

”Tā ir sagadījies, ka ļoti daudz vienādu apģērbu iegādājāmies neapzināti. Vēl pirms kļuvām par tik tuvām draudzenēm, tagad ar to “spēlējamies”, ģērbjamies uz pasākumiem vienādi,” smaida Dālija.

Vienādu apģērbu draudzenes uzskata, par īpašu ”odziņu”, kas ļauj sajusties kā māsiņām, piesaista apkārtējo uzmanību un rada daudz priekpilnu momentu.

Divi mēneši vienam bez otra! Miks Ozoliņš parāda, cik ļoti ilgojas pēc Madaras Kivičas

Ja sievietes neģērbjas vienādi, viņas vienalga saskaņo stilu, lai būtu vienotas, īpaši tas tiek darīts, ejot uz ballītēm.

”Dzīve ir jāuztver viegli, jāspēj gan pasmieties par sevi, gan parādīt sevi no labākās puses. Es nekopēju Madaras stilu, viņa nekopē manējo. Kāpēc mums neģērbties vienādi, ja ir vienādas drēbes, tas tak nenodara nevienam neko ļaunu,” tā Dālija.

Draudzenes reti kopā iepērkas. Ja gadās ”ķemmēt” veikalus kopā, nereti abas noskata vienu un to pašu preci, ko beigu beigās abas arī nopērk.

”Mums ir ļoti viegli komunicēt vienai ar otru! Priecājos, ka varu Madarai palīdzēt sporta zālē! Tas ir jau vēl viens plus mūsu draudzībai! Kopīgas intereses!” priecājas Dālija.

3 komentāri