Kāpēc izjūtam bailes no pirmā sporta zāles apmeklējuma? Atbild fitnesa entuziaste Madara Kiviča

2 komentāri
Kāpēc izjūtam bailes no pirmā sporta zāles apmeklējuma? Atbild fitnesa entuziaste Madara Kiviča
INSTAGRAM

Fitnesa entuziaste Madara Kiviča ir veselīga dzīvesveida piekritēja, viņa gan apmeklē sporta zāli, gan veselīgi ēd. Viss tikai tāpēc, lai ar savu izskatu varētu “mirdzēt”. Madara aizdomājas, kāpēc cilvēki baidās no sporta zāles.

Savas pārdomas Madara publiskoja sociālajā tīklā ”Instagram”, rakstot, ka par fitnesu viņai vislabāk patīk īsa, bet trāpīga atziņa – svīsti tagad, mirdzi vēlāk!

Nebēdnīgās māsiņas! Madara Kiviča un Dālija Gaile apmeklē ballīti vienādā apģērbā

Madara nereti saņem ziņas no atbalstītājiem, kurās teikts, ka visvairāk viņiem bail uzsākt “draudzību” ar fitnesu, jo neko nesaprot no zāles un nepatīk, ka cilvēki, sportojot skatās virsū citiem.

Divu meitu māmiņa vēlas ikvienam atgādināt, ka lielākā daļa cilvēku nāk trenēties un strādāt ar sevi, visa uzmanība ir vērsta uz pašiem savu attīstību.

Foto: Madara Kiviča pirmo reizi pēc šķiršanās ballējas slavenību burziņā

Tāpat arī treneri ir ļoti laipni, izpalīdzīgi un nekad neliegs padomu, ja tas būs nepieciešams.

”Ir tas mazais procents, kuri uz zāli nāk tikai apgaitā, iepazīties, bet neuztraucies – pēc mēneša no viņiem vairs nav ne vēsts. Tādēļ uzdrīksties, nāc un “mirdzēsim” pēc tam kopā!” savus atbalstītājus uzmundrina Madara.

Sportu skaistule uztver kā iespēju strādāt pie labāka ”es”, gan fiziski, gan mentāli un piedevām –  katru dienu!

Vēl bez ierastajām nodarbībām sporta zālē un volejbola spēlēšanas Madara labprāt apmeklē savas draudzenes, skaistumkaralienes Dālijas Gailes vadītās “bungee” fitnesa nodarbības – augstas intensitātes nodarbības elastīgās gumijās, izmantojot pretestību.

Kā tu strādā pie labākas sevis versijas? Vai tas ietver arī sporta zāles apmeklējumus?

Kāpēc Madara Kiviča un Dālija Gaile izvēlas vienādu apģērbu?

2 komentāri