Kāpēc iekuļamies attiecībās, kas nenes mums nekādu labumu?

1 komentārs
Kāpēc iekuļamies attiecībās, kas nenes mums nekādu labumu?
Foto: Flickr.com/le vent le cri

Katra esam citāda, neatkārtojama. Bet katrai ir arī īpašības, kuru dēļ varam manīt līdzību ar kādu grupu – kā reaģējam, kā jūtamies konkrētās situācijās. Jo vairāk ievērosi, ka šādi dzīves kāpumi un kritumi nav tev vienai, jo mierīgāk tos uztversi. Jo labāk sevi iepazīsi, jo vieglāk tev būs pieņemt savus gājienus. Un mazliet koriģēt tos savā labā.

Uhhh!

Tas, kā tu izpaudies, apkārtējiem var šķist ne tikai pārspīlēti, bet pat neīsti. Bet tā nav! Viss, ko tu jūti, ir pa īstam. Tavas emocijas ir tik spēcīgas, jo to patiešām nosaka tava personības struktūra. Tā arī diktē, ka jebko, kas tev izdodas, uzpūt ziloņa izmērā. Bet jebkas, kas tev neizdodas, pašai šķiet tik graujošs, ka nolīdzina ar zemi. Varbūt pat iedzen zemē, tavu pašapziņu – noteikti. Tu ļoti labi izjūti citus, bet pati esi pārlieku jūtīga. Tev patiešām raksturīgs augsts trauksmes, spriedzes un reaktivitātes līmenis, bet vienlaikus tu esi vissirsnīgākā un vismīļākā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz visu banku

Īpaši attiecību sākumā tu visu dari impulsīvi – iemīlies uzreiz un neglābjami, esi gatava teju uz visu. Bučiņas, sirsniņas – visa kā no tavas puses ir ļoti daudz. Seksuālajās attiecībās arī tu mēdz iesaistīties uzreiz, turklāt nevis tāpēc, ka vēlies baudu, bet tāpēc, ka tev gan fizioloģiski, gan emocionāli svarīgi, lai kāds ar tevi ir kopā. Tādēļ esi gatava atdot visu un iesaistīties arī tādās attiecībās, kas tev nenes labu. Tev raksturīgi vispirms izdarīt, pēc tam domāt. Tāpēc tev nākas ciest no visām problēmām, kas saistītas ar partneru biežu maiņu. Ja izveidojas stabilas attiecības, tad esi teju ideāla sieva. Tu viņam izdabā un esi ar mieru paciest daudz, ko citas nepaciestu. Lai tikai viņš būtu kopā ar tevi.

Tava labticība

Tu esi diezgan haotiska, tāpēc, iespējams, pat uzreiz nepamani, ka iekulies attiecībās, kurās tevi izmanto. Vīriešu acīs tu izskaties mazliet lētticīga, ir tādi, kas pasmejas, dara tev pāri. Bet tev katrs atraidījums attiecībās ir traģēdija. Tava pasaule sabrūk līdz ar katru attiecību galu, pašapziņa – drupās. Protams, uzsākot sakaru, tu ticēji vēlamajam. Bet, ja tu mēģinātu atcerēties – vai viņš tev solīja, ka būs attiecības? Vai tikai deva mājienu, ka vajadzētu vienu seksiņu, un tu jau atkal sadomājies? Tas, kā tev pietrūkst, – spējas mazliet padomāt, pirms kaut ko dari.

Tava attīstība

Sievietes ar histērisku personības struktūru ļoti labi sāk funkcionēt ap 40 gadu vecumu. Un pašapziņa pieaug vien ar gadiem. Bet tev nevajag gaidīt tik ilgi – vari kļūt rimtāka, ejot psihoterapijā, analizējot sevi pati. Sāc ar to, ka pajautā sev: “Kā tas nākas, ka es atkal un atkal nokļūstu tādās pašās situācijās? Tādās attiecībās, ka ar puisi esmu kopā, augstākais, mēnesi? Kāpēc es tik ātri iesaistos seksuālās attiecībās? Ko man tās dod? Kāpēc es piekrītu? Vai mani kāds ir spiedis ar varu?” Protams, pati uz visiem jautājumiem atbildes nedabūsi, bet, šādi ar sevi sarunājoties, pieradīsi vairāk apdomāt savu rīcību, pirms kaut ko sastrādā. Nevis pēc tam, raudot spilvenos. Tev ir jātiek līdz tam, kas ir tava atbildības daļa, līdz tam, ka riskantās situācijas, kurās iesaisties, provocē tu pati. Sarunas ar sevi var būt ļoti grūtas. Piemēram, kā gan lai atzīsties, ka tas puisis, ar kuru tu vakarnakt pārgulēji un kurš tevi šorīt izstūma pa durvīm, ballītē patiesībā visu laiku flirtēja ar draudzenēm? Ka nebija tā, ka kopš vakara sākuma viņa acis mirdzēja uz tevi. To ļoti gribas aizmirst, bet tā ir realitāte. Tev var būt tik sāpīgi, ka, sevi analizējot, tu pamani – jūties arvien sliktāk. Ja tā notiek, tad gan meklē palīdzību!

TOP komentāri

  • Oga
    0 0 0

    Oga

    "Kāpēc iekuļos attiecībās, kas nenes man nekādu labumu"- labs jautājums sev. Uz kuru nav atbildes :(

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl