Kāpēc bērni saka – nē!

Komentāri

Jauniem vecākiem liels pārsteigums varētu būt brīdis, kad bērniņš sāk palikt aizvien patstāvīgāks, un viņš sāk nepiekrist vecākiem. Tas notiek pavisam ātri – no viena līdz trīs gadu vecumā vecāki jo bieži dzird vārdiņu – “nē”!

Tas ir vecums, kad bērns sevi sāk apzināties kā atsevišķu un savrupu būtni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Bērns sāk praktiskā līmenī apzināties, ka viņam ir brīvā izvēle. Visbiežāk pirmā brīvības pakāpe ir protestēt un pateikt “nē”. Pieaugušie to “nē” neņem par pilnu, taču svarīgi apzināties, ka bērns ar savu noliegumu izbauda iespēju būt opozīcijā,” skaidro psihoterapeits Ansis Jurģis Stabiņģis. Laika posms, cik var ilgt šos nolieguma periods, var atšķirties.

Vairāk par minēto – skaties video!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl