Kamila piedalās ”Miss&Mrs.Top of the World 2019”, lai pierādītu pati sev, ka patiesi ir skaista

37 komentāri
Kamila piedalās ”Miss&Mrs.Top of the World 2019”, lai pierādītu pati sev, ka patiesi ir skaista
PUBLICITĀTES FOTO

Rīgā jau nākamajā nedēļā norisināsies starptautiskais skaistuma konkurss ”Miss&Mrs.Top of the World 2019”, kurā piedalīsies 23 skaistules no dažādām pasaules valstīm un reģioniem. Baltijas reģionu pārstāvēs divdesmit sešus gadus vecā trīs bērnu mamma Kamila Masaļska.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Kamila stāsta, ka ir dzīvespriecīga, atvērta un patiesa. Skaistule ir pārliecināta, ka viss dzīvē jādara ar smaidu sejā.

Humors ir neatņemama viņas dzīves sastāvdaļa. Smiekli pagarina dzīvi un vienkārši padara cilvēku laimīgu.

”No vienas puses, man patīk spontanitāte, no otras, esmu pārliecināta, ka nospraust mērķus, veidot plānus ir dzīves nepieciešamība. Cenšos vienmēr novest līdz galam iesākto,” stāsta Kamila.

Brīvajā laikā Kamila raksta dzeju, zīmē, dzied un dejo kopā ar saviem bērniem. Praktiski viss brīvais laiks tiek pavadīts kopā ar ģimeni.

Sieviete priecājas, ka viņai ir ļoti paveicies ar vīru. Viņš padara viņu par laimīgāko sievieti pasaulē, dāvājot mīlestību. Kamila zina, ja viņa mīļotajam, ko palūgs, tiks darīts viss, lai viņa saņemtu kāroto.

Trīs bērnu mamma sievietēm dod padomu, sakot, ka vīrieši ir dažādi, bet ikviens spēcīgā dzimuma pārstāvis pret sievieti izturēsies tā, kā viņa atļaus to darīt.

Kā savu darbu, nākotnes vīziju par panākumiem skaistule nosauc faktu, ka ir viena no ”Baltic casting agency” jaunajām zvaigznēm.

Daiļava nenoliedz, ka skaistums bieži vien dzīvē palīdz iegūt kāroto, bet viņa cilvēkus ciena ne tikai, ietekmējoties no ārējā veidola, bet arī saskatot iekšējās vērtības. Nekas otru neizdaiļo tik ļoti kā gudrība.

”Man nav nekādi skaistuma noslēpumi, viss ir vienkārši. Katru rītu un vakaru nomazgāju seju ar micelāro ūdeni un lietoju sejas krēmu, arī ķermeni lutinu ar eļļām un krēmiem. Esmu iecienījusi ”Keune”, ”Chi” skaistumkopšanas produktus,” atklāj Kamila.

Skaistule priecājas, ka pirms konkursa izdevies nomainīt imidžu un iegūt vēl lielāku pārliecību pār sevi.

Kamila domā, ka jebkura sieviete mīl iepirkties. Viņai vairāk par tērpu meklēšanu sev, patīk ar jaunām lietām iepriecināt savus bērnus. Skaistule smejoties saka, ka bērniem apģērba ir vairāk nekā viņai.

”Ir dienas, kad meklēju skapī ko uzvilkt un neko nevaru atrast, esmu arī raudājusi. Tad saprotu, ir laiks doties uz veikalu un nopirkt sev vajadzīgās lietas. Man nav būtiski zīmoli, pērku to, kas man patīk. Īpaši esmu iecienījusi apavus un somiņas, to man ir daudz,” smejas Kamila.

”Miss&Mrs.Top of the World 2019” skaistule piedalās, lai pierādītu māmiņām, ka jebkurā vecumā, ar jebkuru bērnu skaitu, sieviete var izskatīties lieliski, var skaisti staigāt un būt karaliene.

”Skolas laikā mani apsaukāja, sauca par neglīteni, dedzināja matus, bojāja grāmatas. Es pāridarītājiem esmu piedevusi. Konkurss man ir veids parādīt pašai sev, ka patiesi esmu skaista, ka viņiem nebija taisnība. Vēlos šo ”grāmatu” aizvērt uz visiem laikiem,” atmiņās dalās Kamila.

No konkursa daiļava vēlas saņemt kaudzi pozitīvu emociju, viņa jau tagad ir uzvarētāja, jo uzvara ir dalība konkursā, pārējais viss ir bonusi.

”Pagājušajā gadā piedalījos konkursā ”Mrs.Latvija 2018” un sadraudzējos ar daudzām dalībniecēm. Tas ir iemesls, kāpēc domāju, ka skaistumkonkursos var atrast īstas draudzības, ne tikai cīnīties ar konkurenci un intrigām,” tā Kamila.

Jau nākamnedēļ skaistules no visas pasaules ieradīsies Latvijā, lai prezentētu sevi konkursā.

30.maijā, 21.00, izklaides vietā ”House 12” norisināsies dalībnieču talantu šovs. Skaistules pārsteigs ar dziedāšanu, dejošanu, prozas lasījumiem, gleznošanu un citiem talantiem.

1.jūnijā, 21.00, kultūras centrā ”Maskavas nams” norisināsies konkursa fināls. Karalienes demonstrēs tautastērpus, peldkostīmus, vakarkleitas un centīsies iekarot žūrijas simpātijas.

Pasākumus var apmeklēt ikviens interesents un ar aplausiem atbalstīt karalienes!