Kamēr pedagogi streiko, tikmēr MTG Latvia birojā auklītes izklaidē bērnus

1 komentārs
Kamēr pedagogi streiko, tikmēr MTG Latvia birojā auklītes izklaidē bērnus

Lai vecākiem nebūtu jāuztraucas, kur atstāt bērnus streika dēļ, MTG Latvia ir nodrošinājis bērnu izklaides stūrīti ar radošām aktivitātēm.

Kamēr vecāki cītīgi strādā, mazajiem ķipariem prātā ir tikai viens – izklaide un atpūta. MTG Latvia ir parūpējies par radošo darbnīcu mazajiem viesiem, kurā bērni atklāj savus lielākos mākslinieka talantus. Bērniem tiek dota iespēja izrādīt savu radošu pusi, gan rokdarbos, gan arī zīmēšanā. Mūsu mazajiem draugiem prātā jau ir Ziemassvētku gars, ko var redzēt uz skaisti veidotām Ziemassvētku kartītēm, kuras rotā eglītes, sniegavīriņi un sniegpārsliņas. Bērni draiski spēlējas rotaļu stūrītī, kur rosīgākie veido Lego pilis, ar helikopteriem glābj Lego cilvēciņus. Neiztikt arī bez rotaļām un paslēpēm. Vaicājot bērniem, vai tie labi pavada laiku, visi vienbalsīgi atbildēja, – jā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: bērni izklaidējas MTG Latvia birojā

 

 

TOP komentāri

  • Gints;)))
    0 0 0

    Gints;)))

    Un kas par to?! Biežāk varētu tā izklaidēt bērnus... mammām varētu būt vairāk brīvdienas, īsāku darba laiku vienreiz nedēļā, piemēram 5 stundas, un tētiem 2 x nedēļā īsās dienas , lai var sievas uzaicināt uz romantisko randiņu!!! Tas tik būtu ieguldījums Latvijas nākotnē! Hei, jūs taču to varat!!! Celtos arī darba ražīgums jūsu uzņēmumā, vai ne?

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl