1 komentārs
Kam patiesībā ir paredzētas šīs mazās džinsu kabatas kniedes?

Mistēriski mazā kabata, kas rotā džinsu bikšu priekšpusi, ir noslēpumaina vieta, bet tās nozīmi mēs jau atklājām. Bet – ko uz mazajām kabatiņām dara pavisam niecīgās kniedes, kam tās īsti ir paredzētas?

Lai arī mazajai kabatiņai mūsdienās nav noteicoša loma, tomēr dažkārt, ejot uz ballītēm, tajā varam ielikt centus, kā to kādreiz darīja kovboji, kuri tajā uzglabāja nelielas monētas, pulksteņus un ķēdītes. Bet vai esi kādreiz aizdomājusies, kam paredzētas mazās, sudrabotās, zeltītās un visādi citādās kniedītes, kuras atrodas uz mazās kabatiņas stūrīšiem?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Šodien sniedzam tev sen gaidīto atbildi. Šīs kniedes tur atrodas, lai aizsargātu džinsus no ātrākas nodilšanas, jo kabatu stūrīši ir vieta, kur nodilums iestājas vispirms un džinsi vairs neizskatās ”svaigi”. Kniedes ir paredzētas, lai novērstu bikšu nodilumu, jo ikdienā roku vēzēšana un kustība veicina ātrāku auduma bojāšanu. Vai tu to jau zināji? Balso aptaujā!

Vai tu zināji, kam ir paredzētas džinsu kabatas mazās kniedes?

Rezultāti:
12%

88%

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl