Kam patiesībā ir paredzētas šīs mazās džinsu kabatas kniedes?

1 komentārs
Kam patiesībā ir paredzētas šīs mazās džinsu kabatas kniedes?

Mistēriski mazā kabata, kas rotā džinsu bikšu priekšpusi, ir noslēpumaina vieta, bet tās nozīmi mēs jau atklājām. Bet – ko uz mazajām kabatiņām dara pavisam niecīgās kniedes, kam tās īsti ir paredzētas?

Lai arī mazajai kabatiņai mūsdienās nav noteicoša loma, tomēr dažkārt, ejot uz ballītēm, tajā varam ielikt centus, kā to kādreiz darīja kovboji, kuri tajā uzglabāja nelielas monētas, pulksteņus un ķēdītes. Bet vai esi kādreiz aizdomājusies, kam paredzētas mazās, sudrabotās, zeltītās un visādi citādās kniedītes, kuras atrodas uz mazās kabatiņas stūrīšiem?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Šodien sniedzam tev sen gaidīto atbildi. Šīs kniedes tur atrodas, lai aizsargātu džinsus no ātrākas nodilšanas, jo kabatu stūrīši ir vieta, kur nodilums iestājas vispirms un džinsi vairs neizskatās ”svaigi”. Kniedes ir paredzētas, lai novērstu bikšu nodilumu, jo ikdienā roku vēzēšana un kustība veicina ātrāku auduma bojāšanu. Vai tu to jau zināji? Balso aptaujā!

Vai tu zināji, kam ir paredzētas džinsu kabatas mazās kniedes?

Rezultāti:
12%

88%

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl