Kam jāpelna vairāk – vīrietim vai sievietei? Pārdomās dalās skandalozā Kristīne Deimone

8 komentāri
Kam jāpelna vairāk – vīrietim vai sievietei? Pārdomās dalās skandalozā Kristīne Deimone
INSTAGRAM

Skandalozā dizainere, divu dēlu mamma, skropstiņu meistare Kristīne Deimone bieži vien dalās ar sabiedrībā nepopulāriem viedokļiem, nebaidoties no nosodījuma. Šoreiz skaistule aizdomājas par to, kam jāpelna vairāk – vīrietim vai sievietei?!

Kristīne uzskata, ka katram pašam ir jāapzinās – vai viņš nopelna adekvātu summu, neatkarīgi no dzimuma, bet gan vadoties no sfēras piedāvātajām iespējām.

Kāpēc skaisto Kristīni Deimoni sporta zāles dušās vēro citas sievietes?

”Kā sunim uz zemes”! Kristīne Deimone sašutusi par gatavā ēdiena bezkontakta piegādi

Skropstiņu meistare uzskata, ka sieviete nav atšķirīga no vīrieša, ir jāpelna tā, lai spētu pati sevi nodrošināt un nebūtu atkarīga no vīrieša.

”Nekad nezinām kādus pārsteigums mums gatavo dzīve, varam palikt vienas, ir jāspēj pelnīt pietiekami,” tā Kristīne.

Skaistulei liekas īpašāk, ja viņa pati spēj iegādāties ”Gucci” apavus. Tas sniedz ne tikai prieku par apaviem, bet arī gandarījumu pašai par sevi.

Runājot par ikdienas izdevumiem, divu dēlu mamma paziņo, ja vīrietis maksā par kino biļetēm, viņa maksās par našķiem, ja vīrietis izmaksā pusdienas, viņa izmaksās vakariņas – tikai tā var nezaudēt līdzsvaru, līdzvērtīgas lomas attiecībās.

”Vīrišķības neslēpjas naudas daudzumā, bet gan faktā vai vīrietis ir labs tēvs, labs vīrs un, vai viņš ir spējīgs sniegt drošības sajūtu,” vīrišķību raksturo Kristīne.

Kristīne Deimone pamāca, kā mājas apstākļos kvalitatīvi noņemt pieaudzētās skropstiņas