Kalnciema kvartālā norisināsies cepuru tirdziņš

Komentāri
Kalnciema kvartālā norisināsies cepuru tirdziņš

Ikgadējais Kalnciema kvartāla cepuru, ausaiņu, kapučcepuru, lakatu un citu silto galvassegu tirdziņš laikā, kad vecās, mīļās cepures vairs lāgā nesilda ausis vai pazaudētas sniega kupenās, norisināsies šo sestdien, 23. janvārī, no plkst. 10:00 līdz 16:00.

Tirdziņa piedāvājumā būs daudzveidīgas galvassegas sievietēm, vīriešiem un bērniem, kas domātas gan skaistumam, gan pilda aukstuma aizsargfunkcijas. Cepures būs adītas, tamborētas, šūtas, ģērētas – visām gaumēm un visiem vecumiem. Piedāvājumā arī siltie aksesuāri tiem, kam sniega kupenās skumst pazaudētie cimdi, nepieciešams iegādāt jaunas vilnas zeķes, prasās pēc siltākas šalles vai kāda cita adījuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Zemnieki un mājražotāji sagaidīs ar iecienīto produkciju – maizi, gaļu, zivīm, piena produktiem, dārzeņiem un imunitāti stiprinošām veltēm. No plkst. 12:00 norisināsies sapņu cepuru darināšanas darbnīca bērniem, par kuru būs parūpējies cepuru zīmols MICE. Skanēs sildoša mūzika, sildīs Vīnu veikala karstvīns un citi labumi. Pasākuma norises vieta – Kalnciema iela 35, Rīga.

Lasi vēl