Komentāri
Kaitina skaļa čāpstināšana? Lūk, ko tas par tevi liecina!

Iespējams, esi viens no cilvēkiem, kuriem nepatīk apmeklēt kinoteātri vien tā iemesla dēļ, ka tev blakus kāds skaļi čāpstinās popkornu, vai tu vienkārši nevari izturēt, ka labākais draugs skaļi košļā košļājamo gumiju. Izklausās pēc tevis? Apsveicam, tu esi ģēnijs!

Tikai 20% pasaules iedzīvotājiem piemīt misofonija – noteiktu skaņu pārmērīgi jutīga uztveršana. Tomēr mākonim ir arī zelta maliņa. Nortvesternas Universitātes zinātnieki atklājuši, ka cilvēki, kas ir jutīgi uz noteiktām skaņām, ir daudz radošāki nekā tie, kuriem čāpstināšana netraucē. Vienkāršiem vārdiem izsakoties, pētījums pierāda – jo vairāk skaņu tevi kaitina, jo augstāks kreativitātes līmenis tev piemīt. Lielākā daļa radošu cilvēku nevar ciest blakusskaņas, jo tas traucē koncentrēšanās un darba spējām. Vai arī tev tā ir?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: visu misofoniķu sapnis – čāpstinātāju “košļeņu siena”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl