”Kailums ir normāls un dabisks!” Mīlas šova Dana nedomā pakļauties apkārtējo kauninājumam

18 komentāri
”Kailums ir normāls un dabisks!” Mīlas šova Dana nedomā pakļauties apkārtējo kauninājumam
INSTAGRAM

Šovā ”Nākamā pietura: Mīlestība” iepazinām erotiskā satura veidotāju Danu, kura nekautrējas ne no seksa, ne sava ķermeņa, ne citu viedokļiem. Dana aicina dzīvot savas dzīves, ne kaunināt viņu saistībā ar vēlmi baudīt dzīvi kailai.

Sociālajā tīklā ”Instagram” Dana un viņas tuvākās draudzenes bieži vien publisko kailfoto, izrādot savus ķermeņus, uzsverot, ka tas nav nekas īpašs, vienkārši kailums.

”Bez drāmas, bez intrigām, bez skaudības.” Mīlas šova Dana un viņas ”māsas” turpina pārsteigt ar kailumu

Foto: INSTAGRAM

Drosmīgi foto: Mīlas šova Dana kaila meditē ezera krastā

”Esmu nogurusi no vispārējā vidējās sabiedrības kauninājuma par manu dabīgo ķermeni. Par manu kailumu. Atsakos pakļauties un iekļauties citu izdomāto standartu un normu kastēs,” raksta Dana.

Dana atsakās justies vainīga par svešām traumām, kompleksiem un programmām.

Šova zvaigzne apzinās, ka kailums ir normāls un dabisks, viņa to turpinās normalizēt gan internetā, gan savā dzīvē. Ar kailumu viņa atgādina sev un citiem, ka esam pasaulē nākuši kaili.

”Ja tu jebkādā veidā jūties personīgi aizskarts mana kailuma ietekmē, padomā kāpēc? Kā tieši esmu tevi ietekmējusi? Es neslēpšos, lai iederētos tavā pasaulē,” turpina Dana.

Dana apzinās, ka vienīgais veids, kā panākt, lai sabiedrība pieņem kailumu, ir turpināt to normalizēt – runāt, rādīt piemēru, skaidrot, ka nav jāseksualizē katrs krūtsgals.

”Ja kādam ir tāda vēlme, tad jājautā sev – kāpēc? Nevis jāvaino sieviete, kura nevēlas mocīt savu ķermeni ar krūšturi,” paziņo Dana.

18 komentāri