Kafijas lietotāji ir modri, bet neuzmanīgi

Komentāri
Kafijas lietotāji ir modri, bet neuzmanīgi

Gribi būt gudrāks – nelieto kafiju! Kofeīns palīdz pildīt tehniskos rutīnas darbus, jo stimulē darboties, taču – ja ir jāatrisina kāds uzdevums vai problēma, kofeīns var kaitēt. Kofeīna ietekmē cilvēks būs modrs, bet – neuzmanīgs! Ar ko aizvietot kofeīnu, lai saglabātu koncentrēšanās spējas?

Zaļā tēja

Salīdzinājumā ar melno tēju zaļā tēja satur vairāk vitamīnu. Tonizējoša iedarbība, kā arī slāpju atveldzēšanas īpašības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ūdens

Pēc katras tasītes kafijas vai tējas papildus jāizdzer 2 glāzes ūdens. Galvassāpju gadījumā – 1 glāze.

Žeņšeņs

Žeņšeņs ir dabīgs antidepresants, kam nav blakus efektu. Nav depresijas – nav vajadzības lietot kofeīnu. Šis dabīgais augs uzmundrina un tonizē.

Elpošanas vingrinājumi

Katru dienu pa 10 minūtēm izpildi elpošanas vingrinājumus. Līdz ar šiem vingrinājumiem kafiju vairs negribēsies dzert, jo smadzenes būs gana pieplūdušas ar skābekli.

Foto: sāc dienu ar gardu tējas tasi

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl