Kafijas dzērājiem! Aizmirsti par vēzi, diabētu, jo kafija padara tevi laimīgāku!

Komentāri
Kafijas dzērājiem! Aizmirsti par vēzi, diabētu, jo kafija padara tevi laimīgāku!

Ir teiciens, ka par gaumi nestrīdas, to pašu varam teikt arī par kafiju. Dažām tā var likties kaitīga, dažām veselīga. Kāda kafija patiesībā ir, to atliek vien minēt. Tādēļ turpini savu ierasto rīta cēlienu ar gardu kafijas tasīti.

Tā kā pirmdienu mēdz dēvēt par nedēļas ”nīstāko” dienu, piedāvājam tev ielūkoties kafijas pasaulē un uzzināt, kāpēc kafiju dzert ir forši un labi! Tā ik rīta tasīte, kad karstais ūdens pārklāj kafijas biezumus un smarža ir jūtama pat ārpus mājas, ak, mēs varam justies laimīgas!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai dotu pirmdienas darbiem enerģiju, apskati fotogalerijā kafijas pozitīvo pusi.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl