Komentāri
Kādu zīmolu apģērbus iespējams valkāt par brīvu, ja strādā modes žurnāla redakcijā

Filmas Sātans Pradas brunčos pirmizrāde bija tālajā 2006. gadā, bet tas nenozīmē, ka mēs, sievietes, šo filmu varam izsvītrot no sava filmu piezīmju blociņa. Šogad filmai aprit jau 10 gadu, bet modes cienīgas epizodes neesam aizmirsušas.

Skatoties šo filmu, reizi pa reizei aktrises Annas Hetavejas garderobes izvēle liek aizdomāties, par to, cik gan tā ir bijusi mainīga un kādi tik dizaineri filmas laikā nav izmantoti. Aktrises tēls Endija – bija grūti iedomāties viņas pārmaiņas, kas tapa filmas gaitā. No nevīžīgas sievietes par īstu lēdiju. Modes cienīgi iznācieni, manieres un stila izmaiņas. Tas viss, pateicoties vīrietim, kurš piedāvāja Endijai tērpties zīmolu apģērbos, kuri bija bezmaksas pieejami Runway redakcijā. Kura gan sieviete šādu iespēju neizmantotu?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šīs filmas kostīmu māksliniece ir labi pazīstamā Patrīcija Fīlda, kura radīja sieviešu iemīļotā seriāla Sekss un lielpilsēta, skapi un meiteņu stilu. Filmā aktrise Anna Hetaveja ir ģērbusies tādos zīmolos kā Chanel, Dior, Prada, LA Rue u.c. Tā kā, laikam ejot, arī mode un stils mainās, esam apkopojušas 2006. gada filmas iecienītāko tērpu izlasi, kas pat mūsdienās vēl joprojām ir un būs stilīga. Apskati to fotogalerijā!

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl