Komentāri
Kādu zīmolu apģērbus iespējams valkāt par brīvu, ja strādā modes žurnāla redakcijā

Filmas Sātans Pradas brunčos pirmizrāde bija tālajā 2006. gadā, bet tas nenozīmē, ka mēs, sievietes, šo filmu varam izsvītrot no sava filmu piezīmju blociņa. Šogad filmai aprit jau 10 gadu, bet modes cienīgas epizodes neesam aizmirsušas.

Skatoties šo filmu, reizi pa reizei aktrises Annas Hetavejas garderobes izvēle liek aizdomāties, par to, cik gan tā ir bijusi mainīga un kādi tik dizaineri filmas laikā nav izmantoti. Aktrises tēls Endija – bija grūti iedomāties viņas pārmaiņas, kas tapa filmas gaitā. No nevīžīgas sievietes par īstu lēdiju. Modes cienīgi iznācieni, manieres un stila izmaiņas. Tas viss, pateicoties vīrietim, kurš piedāvāja Endijai tērpties zīmolu apģērbos, kuri bija bezmaksas pieejami Runway redakcijā. Kura gan sieviete šādu iespēju neizmantotu?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šīs filmas kostīmu māksliniece ir labi pazīstamā Patrīcija Fīlda, kura radīja sieviešu iemīļotā seriāla Sekss un lielpilsēta, skapi un meiteņu stilu. Filmā aktrise Anna Hetaveja ir ģērbusies tādos zīmolos kā Chanel, Dior, Prada, LA Rue u.c. Tā kā, laikam ejot, arī mode un stils mainās, esam apkopojušas 2006. gada filmas iecienītāko tērpu izlasi, kas pat mūsdienās vēl joprojām ir un būs stilīga. Apskati to fotogalerijā!

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl