Kādu tērpu izvēlēties Ziemassvētku vakarā

Pievienot komentāru
Kādu tērpu izvēlēties Ziemassvētku vakarā

Ir grūti noticēt, ka ir jau klāt gada krāšņākais laiks. Ja tev šķiet, ka esi pelnījusi sevi izgreznot tāpat kā Ziemassvētku eglīti, tad pienācis brīdis sagatavot savu vai mīļotā naudas maciņu un doties uz lielveikalu iepirkties.

Lai, sagaidot svētkus, tu būtu īsta kino dīva, apskatīsim šā gada aktuālākos tērpus, kam ir jāatrodas tavā garderobē, lai svētkus pavadītu grezni. Šogad ziemas periodā dominē klasiskais melnais tonis, bet noteikti svētku laika izvēlies apģērbu, kas ir krāsains. Samtam šogad tiek piešķirta īpaša nozīme.

  • Svārki līdz celim un kašmira miesas krāsas džemperītis padarīs tavu vizuālo izskatu piemīlīgu un svētkiem atbilstošu. Svārkus iegādājies darinātus no mākslīgās ādas, džemperīti izvēlies pasteļtoņu krāsa. 100 den biezas zeķubikses būs īstās.
  • “Gliteri” ir šā gada aktuālākā modes tendence. Tāpēc nebaidies, iegādājies tērpu, kas klāts ar “gliteriem”. Svārki un blūze kombinējumā ar rotaslietām izskatīsies skaisti.
  • Mazā melnā kleitiņa – Chanel radītais brīnums. Ar šo tērpu nekad nekļūdīsies. Papildini savu izskatu ar baltām upes pērlēm. Tu būsi klasiska un skaista, gluži kā Koko Šanele.
  • Gara kleita ar “V” griezuma dekoltē ir aktuāla šoziem. Šāds tērps padarīs tevi slaidāku un seksapīlāku. Šāda tērpa izvēli ir iecienījušas ārzemju slavenības, kas nosedz visas auguma nedienas, kā arī vizuālo koptēlu garā kleita padara romantisku.
  • Klasiskā piegriezuma bikses, blūzes un žaketes apkopojums, būs gana labi, lai sagaidītu Ziemassvētkus, un, fotografējoties pie eglītes, tu izskatīsies glauni.
  • Iegādājies apģērbu pasteļtoņu krāsā, kas var noderēt arī vēlāk, kā izejamais vai ikdienas tērps. Nākamajā gadā tieši pasteļa toņi dominēs modes industrijā.
  • Samta kostīms. Dod priekšroku samtam, iegādājies bikses ar platiem galiem un žaketi. Izvēlies baltas krāsas blūzi.

Foto