Kādu kokteilīti? Alkohols stiprina imunitāti

Komentāri
Kādu kokteilīti? Alkohols stiprina imunitāti

Nākamreiz, kad labākās draudzenes piedāvās iedzert kādu kokteilīti jaukā kafejnīcā – piekrīti! Zinātnieki atklājuši ko patiešām neticamu!

Interesanti, ka alkohols stiprina imunitāti – taču tikai tad, ja to lieto nelielos daudzumos. Zinātnieki, kas pētīja organisma reakciju uz infekcijām, atklājuši – tas var darboties aizsargājoši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ne velti dziednieki mēdz ieteikt pa tējkarotei, ēdamkarotei, pilieniem dažādus sausā vīna, spirta un degvīna uzlējumus. Ja saslimšana jau notikusi, ir par vēlu – tad alkohols tikai sekmēs atūdeņošanos un veicinās vīrusu darbošanos. Alkohols neatbrīvo no baktērijām, kad tās jau nokļuvušas organismā, ja nu vienīgi lokāli – ar medicīnisko spirtu.

Foto: vakars pie garda kokteiļa glāzes, mmm!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl