Kādu dāvanu vislabāk izvēlēties Skorpioniem

Komentāri
Kādu dāvanu vislabāk izvēlēties Skorpioniem
Foto: pixabay.com

Šis ir “Skorpionu laiks”. Visticamāk, katrai un katram tuvākajās dienās ir jāapsveic vismaz viens Skorpions. Skorpioni ir pārliecināti par savu ekskluzivitāti, tāpēc šīs zodiaka zīmes jubilāriem izpatikt nav viegli. Lūk, apkopoti daži ieteikumi, kas jāņem vērā, izvēloties dāvanu Skorpioniem.

Standarta dāvanu komplekts – ir vissliktākā izvēle, lai pārsteigtu Skorpionu. Dāvanai, ko saņems Skorpions, jābūt kaut kam ļoti intriģējošam, kas atspoguļotu Skorpiona unikālo personību. Piemēram, ja tava iztēle apstājas pie kosmētikas, tad tam noteikti jābūt produktam, ko ļoti grūti iegādāties “ierindas” veikalos. Vislabāk, ja tas būs kāds ”nieciņš”, no kādas ekskluzīvas, produktu skaita ziņā ierobežotas, kolekcijas.

Foto: freeimages.com

Foto: freeimages.com

Skorpioni mīl eksotiku, tādēļ ļoti augstu novērtēs dāvanu, kas speciāli viņam vesta no tālām aizjūras zemēm. Turklāt droši var dāvināt lietas, kas vairumam cilvēku nepatiktu vai šķistu pārāk neordināras. Piemēram, vasaras sandales ar kažokādas rotājumiem.

Foto: freeimages.com

Foto: freeimages.com

Skorpioniem patīk viss mistiskais un noslēpumainais. Tāpēc viņiem droši var dāvināt amuletus un rotaslietas ar apslēptu nozīmi. Skorpionu akmeņi – talismani: akvamarīns, topāzs, safīrs, ametists un granāts.

Nekādā gadījumā nejautā Skorpionam, ko viņš vēlētos saņemt dāvanā. Visticamāk, atbilde būs – neko. Tas tāpēc, ka Skorpioniem nepatīk tērēt laiku apspriežot, viņuprāt, nenozīmīgus sīkumus. Viņu domas lido daudz globālākos plašumos. Paradoksāli, bet Skorpioniem droši var dāvināt naudu, viņi labi zinās, kur to tērēt.

Ja vēlies dāvināt Skorpionam kādu tehnisku lietu, tad dod priekšroku daudzfunkcionālām ierīcēm. Dizains šādos gadījumos Skorpionam ir otršķirīgs.

Foto: freeimages.com

Foto: freeimages.com

Svētku ziedi – jo ekstravagantāki, jo labāk. Eksotiskās orhidejas vai milzu amarillis būs tieši laikā.

Lasi vēl