Kādu bērnu barošanas krēsliņu izvēlēties?

Komentāri

Tad, kad bērniņš gatavs pats apsēsties un baudīt maltīti, ļoti vēlams ir bērnu barošanas krēsliņš. Bet kādu izvēlēties? Tas ir grūts jautājums, ko skaidroja Māmiņu klubs.

Bērnu barošanas krēsliņš ir nozīmīgs pirkums, ko vēlamies apsvērt, – lai tas būtu ērts gan vecākiem, gan mazulim. Veikalos ir ļoti plašs šādu krēsliņu piedāvājums, taču, lai izvēlētos īsto, svarīgi apzināties savas vajadzības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Māmiņu klubs viesojās pie Aleksa mammas Lienes, lai uzzinātu viņu pieredzi, iegādājoties bērnu barošanas krēsliņu.

Skaties video un uzzini, kā jaunie vecāki izvēlējās barošanas krēsliņu savam bēbītim.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl