Komentāri
Kādu ātri pagatavojamu svētdienas našķi? Lūk, forša ideja!

Iespējams, tieši tu šobrīd baudi pēdējos rudens gardumus – ābolus. Ja vēlies pagatavot ko pavisam ātru, bet debešķīgi gardu, lūk, lieliska ideja – cepti āboli ar kanēli un cukuru!

Sastāvdaļas

  • āboli
  • cukurs
  • kanēlis
  • plombīra saldējums

Pagatavošana

Veseliem āboliem izgrebj serdi, lai varētu tos pildīt ar cukuru un kanēli. Lai āboli stāvētu, tiem nedaudz apgriež apakšu. Pilda ābolus ar kanēli un cukuru. Liek 180°C uzkarsētā cepeškrāsnī uz aptuveni 15-20 minūtēm, atkarībā no tā, cik ābols ir ciets. Lieliski garšos ar plombīra saldējumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl