”Kāds, kurš vienkārši ir blakus!” Madara Kiviča bauda romantisku mirkli

55 komentāri
”Kāds, kurš vienkārši ir blakus!” Madara Kiviča bauda romantisku mirkli
INSTAGRAM

”Influencere”, divu meitu māmiņa Madara Kiviča iedvesmo citas sievietes gan ar savām sportiskajām aktivitātēm, gan saskaņu, kura valda starp viņu un meitām. Vairākus gadus Madara meklēja savu sievietes laimi un nu to iemantojusi, kāda Jāņa veidolā.

Sociālajā tīklā ”Instagram” Madara publiskojusi romantisku foto, kurā izskatās laimīga, harmonijas un miera pilna. Ir skaidrs – mīļotā azotē Madara jūtas kā mājās.

Foto: Madara Kiviča pozē kleitiņās un izrāda kārdinošo dekoltē zonu

Madara Kiviča bauda vasarīgu atpūtu kopā ar meitiņām

Pēdējā laikā divu meitu mamma arvien biežāk aizdomājas par to, kas ir cilvēka ”spēks”. Vai tas maz ir taustāms? Vai drīzāk acīm nesaskatāms, bet tas, ko jūti – miers, harmonija un gudrība?

”Šajā laikā īpaši novērtēju, ka ir kāds, kuram atklājies pilnībā un no tā nebīstas. Kāds, kurš palīdz nepakļauties ārējām spekulācijām, manipulācijām un agresijai. Kāds, kurš vienkārši ir blakus,” tā Madara.

Par satikšanos ar Jāni Madara saka, ka mirklī, kad satiec otru tik līdzīgu sev un iemīlies – sajūtas ir neaizstājamas. Viss kļūst vieglāks, mīļāks, vērtīgāks, tu atver savu sirdi.

”Mēs pieņemam otru, tieši tādu, kāds viņš ir. Mēs nevēlamies to mainīt. Iemīlēt bez nosacījumiem un ne tikai skaistajos brīžos. Atbalstīt brīžos, kad otrs jūtas noguris vai satraucies, būt blakus, klusējot. Mēs kopā augam un kļūstam par labākiem cilvēkiem. Kopīgie sapņi, idejas un dzīves skatījums, piedzīvojumi. Tās ir tās visas mazās un īpašās lietiņas,” par attiecībām saka Madara.

Ieraksta komentāros iedvesmojošās sievietes atbalstītāji priecājas, ka viņa atradusi laimi privātajā dzīvē.

Madara Kiviča atklāj, kāpēc viņas skapī ir maza augstpapēžu kurpju izvēle

55 komentāri