Kādas lietas puiši randiņā pamana pirmās

2 komentāri
Kādas lietas puiši randiņā pamana pirmās

Pirmais iespaids ir diezgan svarīga lieta attiecību veidošanā. Ja būsi vulgāra, nepieklājīga sieviete, diezin vai puisis ilgosies pēc tevis kā traks. Lai tu atstātu vislabāko iespaidu, apskati, kādas pirmās lietas puiši visbiežāk tevī pamana.

Bieži sievietes pārņem stereotipi, ka vīrieši lūkojas nevis mūsu skaistajās acīs, bet gan uz krūtīm vai mūsu apaļo pēcpusi. Tici, tie ir tikai stereotipi, kas valda sieviešu sabiedrībā. Izrādās, ka pirmās lietas, ko puisis aplūko tevī, nav tavi dabas dotumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrādās, satiekot sievieti, vīrieši aplūko vispirms acis, matus, smaidu, manieres, runas prasmes un ģērbšanās stilu, kas ir ļoti nozīmīga pirmā iespaida sastāvdaļa. Kas ir tās desmit lietas, ko vīrieši pamana pirmās, satiekot sievieti, skaties fotogalerijā.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl