Kādas lietas puiši randiņā pamana pirmās

2 komentāri
Kādas lietas puiši randiņā pamana pirmās

Pirmais iespaids ir diezgan svarīga lieta attiecību veidošanā. Ja būsi vulgāra, nepieklājīga sieviete, diezin vai puisis ilgosies pēc tevis kā traks. Lai tu atstātu vislabāko iespaidu, apskati, kādas pirmās lietas puiši visbiežāk tevī pamana.

Bieži sievietes pārņem stereotipi, ka vīrieši lūkojas nevis mūsu skaistajās acīs, bet gan uz krūtīm vai mūsu apaļo pēcpusi. Tici, tie ir tikai stereotipi, kas valda sieviešu sabiedrībā. Izrādās, ka pirmās lietas, ko puisis aplūko tevī, nav tavi dabas dotumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrādās, satiekot sievieti, vīrieši aplūko vispirms acis, matus, smaidu, manieres, runas prasmes un ģērbšanās stilu, kas ir ļoti nozīmīga pirmā iespaida sastāvdaļa. Kas ir tās desmit lietas, ko vīrieši pamana pirmās, satiekot sievieti, skaties fotogalerijā.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl