Kādas kļūdas nepieļaut, lietojot kosmētiku

Komentāri

Lai arī vasarā pēc iespējas mazāk cenšas uzklāt kosmētiku uz sejas, bez tās pavisam iztikt nevaram. Vietnes Youtube kanālā Carli Bybel ir atrodams video, kurā parādīts, kādas kļūdas nepieļaut, uzklājot kosmētiku.

Svarīgi atcerēties, ka no sākuma uz sejas jāuzklāj bāze, lai kosmētika saglabātos visas dienas garumā. Pēc tam ar otiņu uzklāj tonālo krēmu. Atrodi savu īsto toni! Lai izlīdzinātu tonālo krēmu, izmanto sūklīti jeb blenderi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Konsīleris” domāts, lai nomaskētu zilos riņķus zem acīm. Tam ir jābūt toni vai divus gaišākam par tavu ādu.

Lai izceltu uzacis – iekrāso tās tādā pašā tonī. Neveido savu uzacu formu, kas izskatās pārlieku agresīvi.

Bronzeri uzklāj uz vaigu kauliem, kā arī deniņiem un kakla. Tas pats attiecas uz vaigu sārtumu – pavisam viegli uzklāj to uz vaigiem.

Acu laineri centies uzklāt pie pašas skropstu līnijas. Nepārspīlē! Lai ieveidotu lūpas –  lūpu kontūrzīmuli var nedaudz pārkrāsot pāri maliņai.

Kādas kļūdas nedrīkst pieļaut, skaties foto un video!

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl