Komentāri
Kādas īpašības sevī glabā vārda pirmais burts? Pirmā daļa

Vai esi domājusi par to, kādu vārdiņu dosi pirmdzimtajam? Noteikti, ka ikviena no mums par to prāto jau kopš bērnības. Šoreiz par to, ko sevī glabā katra personvārda pirmais sākumburts.

Par numeroloģiju dēvē senu ezotērisku zinātni par skaitļiem, kuru bieži sauc arī par skaitļu maģiju. Tas, kādas īpašības glabā tavs vārds, atspoguļojas tavā raksturā. Iespējams, vēl neesi izdomājusi savam gaidāmajam bērniņam vārdu, varbūt pati vēlies noskaidrot, kādas īpašības glabā tavs vārds? Pirmajā daļā par burtiem no A līdz Ķ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atrodi sava vārda sākumburta skaidrojumu!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl