Kādām īpašībām jāpiemīt, lai tu būtu Sirdsmīļā Monika

Pievienot komentāru
Kādām īpašībām jāpiemīt, lai tu būtu Sirdsmīļā Monika
Foto: ekrānuzņēmums

Seriāls Sirdsmīļā Monika atgriezies TV ekrānos! Mirdza Martinsone lieliski iejūtas sievišķīgajā un mazliet vieglprātīgajā Monikas lomā. Skaties.lv ir sagatavojis īpašu rakstiņu tev, skaistā lasītāja, kādām īpašībām tev jāpiemīt, lai būtu īstena Sirdmīļajā Monika – Roberta Rambāna kundze.

Sievišķība

Monika allaž ir tērpusies ļoti sievišķīgi – piegulošā blūzītē, svārkos un pa dzīvoklīti staigā augstpapēžu kurpēs. Monika pirms gulētiešanas vienmēr uztin ruļļus, lai no rīta mostos ar lielisku matu sakārtojumu. Monikas šarms neatstāj vienaldzīgu nevienu, ne mīļoto vīru Robertiņu, ne citus sievišķīgās Monikas pielūdzējus.

Neaprēķināma karstgalvība

Monika bieži vien mēdz vieglprātīgi rīkoties ar naudu, kā arī kaļ plāniņus, lai gūtu sev vai saviem mīļajiem – vīram Robertam un kaimiņiem Hildai un Žanim kādu labumu. Nedrīkst aizmirst arī par Cālīšjaunkundzi – kaimiņieni, kurai Monika centās sarīkot randiņu. Bieži vien Monikas izdarības rada nepatikšanas, bet beigu beigās viņa tiek sveikā cauri.

Dabū visu, ko vēlas

Viņas izdarības nepaliek bez rezultātiem. Jebko, ko iecerējusi Monika, to arī viņa to arī dabū. Monika ir pat gatava samelot par kāzu gadadienas datumu, lai tikai iegūtu kāroto, ko redzējusi veikalā. Jāatzīst, ka savu īsto kāzu gadadienu Monika ir aizmirsusi. :)

Neglābjama romantiķe

Sirdsmīļā Monika ir mājsaimniece, kas dziļi sirdī vēlas būt kas vairāk. Viņa alkst pēc mīlestības un rūpēm. Robertiņš cenšas viņai nodrošināt visu, saucot Moniku par viņa sauļeiti (latg. – saulīte), dāvinot rozes un dāvanu kartes. Monika, kā ikviena sieviete vēlas greznību, piemēram, dārgu kažociņu.

Bērnišķīgums

Lai arī Monika mēdz sacelt traci ne par ko, viņas bērnišķīgie izgājieni tomēr ir neprātīgi mīļi. Par tiem laiku pa laikam jūsmo viņas mīļotais vīrs Robertiņš, tomēr tie nereti mēdz novest visus līdz mazai panikas lēkmei. Kā jau ikviena īstena sieviete – nākas likt lietā savus trumpjus, pat ja tie ir bezgala bērnišķīgi.

Čaklums

Monika vienmēr rūpējas par mājas kārtību un to, lai, pārnākot mājās, viņas vīru Robertiņu gaida siltas vakariņas. Monika allaž sarūpē brokastis un rūpējas, lai visi ir apčubināti, pabaroti un priecīgi.

Foto: visu mīlētā Sirdsmīļā Monika

Video: