Kāda ir laimes definīcija?

Komentāri
Kāda ir laimes definīcija?

Kas ir laime? Dzīvesgudrs ārsts un psihologs Sergejs Slobodčikovs ir sarakstījis grāmatu ”Dejas uz grābekļiem. Mēs paši veidojam savu likteni!”. Šī darba mērķis – iemācīt lasītājam lietot Visuma likumus. Lūk, vienā no sadaļām minēts jēdziens “laime”.

Laimes definīcija – stāvoklis, kad cilvēks jūt visaugstāko apmierinājumu ar dzīvi, dziļa labsajūta un prieks. Kad mēs par kaut ko ļoti saspringti domājam vai kaut ko vēlamies, vai no kaut kā ļoti baidāmies, Visuma enerģija savācas apkārt mūsu domai un materiālajā līmenī realizē visas mūsu domas un plānus. Katram cilvēkam noteikti ir kādas savas vēlmes materializācijas priecīgā pieredze. Ir pat tāds teiciens: “Vajag tikai stipri gribēt! Tik stipri, cik gribas elpot! Tad viss izdosies!” Prakse gan liecina, ka viss nav tik vienkārši. Precizēšu – vienkārši, bet ne tik ātri kā gribētos. Tāpēc ir jāzina, kā darbojas jebkuru vēlmju realizēšanas mehānisms.

Lai jūsu domas un vēlmes sāktu īstenoties, jums jāizmanto šāda formula. Veiksmes formula.

Tātad VEIKSMES FORMULA: (domas + vārdi + intonācija/emocijas + rīcība) x (atkārtošanas reižu skaits + vēlmes spēks + ticība panākumiem + patiesums un nodomu tīrība) x (prasme gaidīt) = vēlamais rezultāts.

Laimes galerija :

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl