1 komentārs

Modra un Valdis, kuri pagājušajā vasarā nosvinēja 52. kāzu jubileju, mīlestību iesaka apliecināt ne tikai vārdos ”Es tevi mīlu”, bet arī darbos. “Viņa uzvedība, kā viņš rūpējas par mani, kā viņš uztraucas – tas ir vairāk nekā tie tukšie vārdi,” pārdomās dalās Modra, kuru vīrs mīļi sauc par Modrīti.

Modra un Valdis iepazinās pirms vairāk nekā 50 gadiem un nosvinējuši jau 52 kāzu jubilejas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iepazīšanās notikusi visai interesantos apstākļos.

“Pirmo reizi es viņu ieraudzīju uz ielas kopā ar savu brāli. Satiku abus uz ielas. Brālis apstājās ar mani parunāties, bet otrs kungs – viņš bija lepns, viņš aizgāja uz priekšu, nepalika mūsu sabiedrībā.

Es brālim teicu: “Iepazīstini mani ar to smuko puisi!”

“Viņš ar sieviešiem nepinas.”

Ja nepinas – nav vajadzīgs.

Tā bija mūsu pirmā satikšanās,” atminas Modra.

Protams, jauno puisi skaistā meitene ar ogļu krāsas matiem nav atstājusi vienaldzīgu.

Arī nākamās tikšanās bijušas tuvinieku lokā, un ātri vien viens otrā ieskatījušies.

Kāzu diena gan pagājusi ne bez pārpratumiem. Radinieks, kuram piederējusi, Volga, sajaucis laikus, tādēļ, lai laikā nokļūtu zagsā, nācies stopēt…

Arī ar līgavas pušķi gadījušās problēmas.

Par savu ilggadējo kopdzīvi paši nedaudz brīnās.

“Pēc horoskopa es esmu kaķis, viņa ir žurka – tas pilnīgi neiet kopā. Mums ir kaut kas savādāks,” atzīst Valdis.

Foto: Modra un Valdis šodien

”Es ļoti mīlu savu vīru. Es vēl šodien nevaru iedomāties vienu dienu bez viņa. Un, kad es palasu žurnālus, kad ”Traucē, man vajag pašai savu laiku, laiku sev…” Bet man ļoti patīk, ka viņš man tur ir un, kad viņa nav mājās, es esmu pazudusi.

Es nevaru iedomāties nevienu dienu, un man viņš netraucē, un es viņu ļoti mīlu. Visu savu dzīvi es viņu ļoti esmu mīlējusi. No pirmās dienas… Bet, kāpēc viņš mani mīl, to pajautājiet, to es nezinu…” ar smaidu atzīst Modra.

Pieredzējušie mīlnieki sniedz padomu arī citiem: “Nevajag par daudz “ķesīties” otram virsū un censties pēc sava ģīmja pāraudzināt! Tā ir vislielākā kļūda.

Pieņemt tādu, kāds viņš ir, un pieņemt tādu, kādu esi iemīlējis.”

Video: jaukais pāris sirsnīgā sarunā

Ja zini jauku pāri labākajos gados, sūti ziņu kāzu fotogrāfam Ģirtam Raģelim; mājaslapā holdme.lv novērtē arī citus iedvesmojošus foto projektus!

TOP komentāri

  • skaidra
    +3 +3 0

    skaidra

    Sirsnīgi cilvēki , jauks pāris . Lai Dievs dod vēl ilgus gadus! Uzticība un mīlestība tur divus cilvēkus kopā un pareizi saka , ja mīl , tad pieņem otru cilvēku tādu , kāds ir .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl