Parādi visai Latvijai, ka tu un tava mamma esat labākā komanda virtuvē!

5 komentāri
Parādi visai Latvijai, ka tu un tava mamma esat labākā komanda virtuvē!
Foto: publicitātes foto

Mūsdienās, kad dzīves ritms kļūst arvien straujāks, bet laiks vienkārši “pazūd”, arvien retāk un retāk satiekam cilvēku, bez kura pavisam nesen savu dzīvi pat nespējām iedomāties. Kopā būšanas brīžus ar mammu, kura joprojām tev ir viens no vissvarīgākajiem cilvēkiem, bieži vien atliec uz citu dienu. Negaidi, bet piesaki sevi un mammu aizraujošam televīzijas šovam Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā un izbaudiet kopā jautrus, neaizmirstamus brīžus!

“Mammu, vai šodien mēs beidzot cepsim piparkūkas?” Tas bērnībā noteikti bija tavs visbiežāk uzdotais jautājums, gaidot Ziemassvētkus, bet piparkūku cepšana – pirmie soļi virtuves pasaulē, ko spēri kopā ar savu mammu. Vēlāk jau mamma tev uzticēja palīdzēt pagatavot pildījumu visgardākajiem speķa pīrādziņiem, kuru recepti mamma bija iemācījusies no vecmāmiņas.  Un, kur nu vēl mazās, kārdinošās kotletītes, kas pusdienās “sagaidīja” tevi no skolas – arī tās tavā ģimenē vienmēr tika gatavotas pēc vecvecmāmiņu receptes, kuru tagad zini arī tu.

Tev un tavai mammai ir lieliska iespēja piedalīties TV šovā Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā un pagatavot kādu no jūsu tradicionālajām kulinārijas pērlēm un parādīt, ka jūs joprojām esat vislabākā komanda, kurā viens otru saprot no pusvārda. TV šovs Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā gaida tieši jūs!

Šeit vari izpildīt un iesūtīt pieteikuma anketu!