1 komentārs
Kad maciņa saturs neiepriecina… Kā izdzīvot un jestri sagaidīt Jauno gadu?
Foto: Anthony Quintano/Visual hunt

Ziemassvētki nu ir aiz muguras – kā liels, tā mazs tik ilgi gaidīja šos svētkus, bet nu priekšā Jaunā gada svinības! Kad esam apdāvinājuši savus tuvākos ar mīļām un īpašām dāvanām, pabarojuši ģimeni ar deviņiem ēdieniem, maciņa saturs daudziem palicis tāds bēdīgs, bet līdz 2017. gadam vēl nedēļa. Kā izdzīvot?

Portāls Skaties.lv ir apkopojis 7 lieliskus padomus, kā neķert kreņķi un mierīgi izdzīvot līdz pat Jaunajam gadam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

1. padoms

Daudzi teiks, bet man taču ir jāēd! Kad Ziemassvētkos esam krietni pārēdušies, mums šķiet, ka jāēd ir vēl un vēl, bet tās ir muļķības! Atgriezies pie ierastās diētas vai nedēļu atpūties no smagās pārtikas. Izmēģini vegānu Kristapa un Sintijas dzīvesveidu! Un, galu galā, ja vēders tiešām burkšķ, vēl taču ledusskapī stāv rasols!

2. padoms

Ja jūti, ka bikses tā kā īsti vairs aiztaisīt ciet nevar, ir laiks sportot! Tā vietā, lai pārvietotos ar četriem riteņiem, velti vairāk laika pastaigām vai brauc ar velosipēdu – sniegs mūs šogad nav lutinājis, tāpēc mierīgi varam atļauties pārvietoties, ietaupot naudiņu.

3. padoms

Ja domā par Jaunā gada sagaidīšanas svinībām, ieplāno tās kopā ar ģimeni vai draugiem. Lai pašam nebūtu jātērējas, kārtējo reizi gatavojot rasolu un vēl desmit veida salātus, vienojieties par groziņu vakaru. Gardas receptes par mazām naudiņām vari uzzināt šeit!

Ja tomēr vēlies sagaidīt Jauno gadu kaut kur pilsētas centrā, tad neaizraujies ar dažādu naktslokālu apmeklēšanu, jo tur mēs bieži vien nespējam izkontrolēt savu finansiālo situāciju…

4. padoms

Pārdzīvo par to, ka 2017. gadu nesagaidīsi savā sapņu kleitā? Vari neuztraukties! Iespējams, tavā skapī atrodas kas tāds, kas joprojām ir stilīgs. TV3 raidījuma “Gatava pārvērtībām” stiliste Natālija Zolberga atklāj, kas šogad ir modē!

Kā arī der ieklausīties astroloģes padomos – viņa atklāj, kā pareizi sagaidīt Jauno gadu ikvienai horoskopa zīmei!

5. padoms

Nesagaidi Jauno gadu ar cilvēkiem, kuri tevi velk uz leju tiešā un pārnestā nozīmē! Ja maciņā šogad nekas spīdošs vairs nav atlicis, tad šie cilvēki svētkus padarīs vēl ļaunākus!

6. padoms

Izmēģini roku laimes spēlēs! Mēs, protams, neiesakām ar to aizrauties, bet varbūt vienu reizīti ir vērts pamēģināt? Kāda dāma tepat, Latvijā, pierādījusi, ka laimēt ir iespējams!

7. padoms

Ja tev neder neviens no šiem padomiem, tad smelies iedvesmu šeit, kā ietaupīt naudiņu, neatņemot sev neko, un sagaidīt Jauno gadu godam!

Foto: kā mūsu zvaigznes svinēja Ziemassvētkus

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl