Komentāri

Pērn 8. augustā mūziķis, komponists Rihards un mūziķu menedžere Sondra kļuva par ģimeni ar vienu uzvārdu, Zaļupes. Ierosinātājs precībām bijis Rihards, un Sondra atklāj, ka nemaz nav gribējusi kāzas. Taču gadu pēc notikuma abi atzīst, ka šo dienu neaizmirsīs nekad mūžā.

Kāzas kā trīsdesmito gadu mājas ballīte

Zaļupes smej, ka ir vecmodīgi, jo nolēmuši precēties, tā esot teicis mācītājs pirmajā tikšanās reizē pirms laulībām. Sondras un Riharda kāzas bija tieši tādas, kā paši vēlas, trīsdesmito gadu stilā ar mūziku no Spotify, bez klātiem galdiem. Emocionālākais Sondrai bijis brīdis, kad viņu tētis vedis pie altāra, kā pati teic, mūža svarīgākais vīrietis Sondru vedis pie vīra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līgavas pušķa autors – topošais vīrs

Īpašs bijis Sondras un Riharda kāzu auto. Tikšanu pie antīkā auto Sondra un Rihards sauc par apstākļu sakritību un laimes spēli. Bet līgavas pušķi, neierasti, veidojis līgavainis pats. Rihards Zaļupe smej, ka pēc mūziķa karjeras beigām varētu kļūt par tīri labu floristu.
Laulājušies Talsos, tad mazliet paballējušies un atstājuši ciemiņus svinam, bet paši devušies medus mēneša ceļojumā, kas ildzis tieši mēnesi.
Sarunas ar Bez Tabu noslēgumā mūziķis un komponists Rihards Zaļupe atklāj, ka māksliniekiem lēmums precēties ir īpašs. Iemesls – viņi raduši dzīvot savā mākslas pasaulē, nereti ir grūti pieņemt, ka kāds tagad ienāk viņu pasaulē.

Foto

Precēties – tas nav vecmodīgi

Tikmēr Riharda sieva Sondra uzsver, ka sievietei, kāzas ir milzu pagrieziena punkts dzīvē, jo mainās viss, pat tas, kā tevi sauc. Ja pirms tam kopš dzimšanas viņa bijusi Sondra Lāce. Un Sondra Lāce tas skan tik zināmi un pazīstami, tad viņa godīgi atzīst, ka visu šo gadu kopš kāzām mācās sadzīvot un sarast ar savu jauno es, ar sievieti, kuru sauc Sondra Zaļupe.

Video

Lasi vēl