Komentāri

2. Greja 50 nokrāsu cienītājiem

2/4

Paviesojāmies intīmpreču veikalā SexyStyle un uzzinājām, kādas ir iecienītākās rotaļlietas, ko iecienījuši klienti. Rotaļlietu klāsts ir pietiekami iespaidīgs, sākot no vaginālajām bumbiņām, masāžas ierīcēm, dažāda veida vibratoriem līdz pat pātagām.

Iecienītākās preces

Pāri izvēlas atsvaidzināt seksuālo dzīvi, izmantojot dažādus palīglīdzekļus, lai sasniegtu lielāku baudu. Lai sasniegtu baudas augstāko punktu ir izgudrotas dažādas rotaļlietas, katrai no tām ir sava funkcija. Melnais vibrators ir pirmais, kas apvieno vibrāciju un elektrostimulāciju vienā ierīcē, bez jebkādiem vadiem. Tajā ir iebūvēti divi spēcīgi motori, viens galviņā, otrs tuvāk pamatnei, kas darbojas 8 dažādos vibrācijas režīmos un piecās intensitātēs. Vaginālajās bumbiņās ir iestrādāta viegli vibrējoša rotējoša tehnika. Lietojot šīs mantiņas guļamistabā ar partneri, padari savu dzīvi karstasinīgāku.

2. Greja 50 nokrāsu cienītājiem

2/4
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl