Komentāri

2. Greja 50 nokrāsu cienītājiem

2/4

Paviesojāmies intīmpreču veikalā SexyStyle un uzzinājām, kādas ir iecienītākās rotaļlietas, ko iecienījuši klienti. Rotaļlietu klāsts ir pietiekami iespaidīgs, sākot no vaginālajām bumbiņām, masāžas ierīcēm, dažāda veida vibratoriem līdz pat pātagām.

Iecienītākās preces

Pāri izvēlas atsvaidzināt seksuālo dzīvi, izmantojot dažādus palīglīdzekļus, lai sasniegtu lielāku baudu. Lai sasniegtu baudas augstāko punktu ir izgudrotas dažādas rotaļlietas, katrai no tām ir sava funkcija. Melnais vibrators ir pirmais, kas apvieno vibrāciju un elektrostimulāciju vienā ierīcē, bez jebkādiem vadiem. Tajā ir iebūvēti divi spēcīgi motori, viens galviņā, otrs tuvāk pamatnei, kas darbojas 8 dažādos vibrācijas režīmos un piecās intensitātēs. Vaginālajās bumbiņās ir iestrādāta viegli vibrējoša rotējoša tehnika. Lietojot šīs mantiņas guļamistabā ar partneri, padari savu dzīvi karstasinīgāku.

2. Greja 50 nokrāsu cienītājiem

2/4
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl