Komentāri
Kad dzīvē pietrūkst asuma un adrenalīna… Visu laiku labākie šausmu seriāli

Kad ziemas vakari pienāk ātri un nemanot, ir laiks ietīties segā, pagatavot kādu našķi un skatīties seriālus! Pat ja tev šausmu filmas šķiet atbaidošas, ir pāris varianti, kuri neatstās vienaldzīgu nevienu skatītāju. Ir vērts! Lūk, 10 lieliskas šausmu seriālu idejas taviem ziemas vakariem! Starp citu, seriālu skaties kopā ar mīļoto – viņš būs labs aizsegs kādās nepatīkamās ainās…

Amerikāņu šausmu stāsts

American Horror Story. Radītāji – Breds Falčuks un Raiens Mērfijs. Tiek translēts kopš 2011. gada. Pirmajā sezonā kāda ģimenīte pārvācas uz Losandželosu – tomēr jaunajā privātmājā mitinās rēgi par kuriem viņiem nav ne jausmas.

Sātana izdzinējs

The Exorcist. Džeremija Sleitere 2016. gada seriāls. Kādu ģimeni apsēdis ļauns gars un diviem garīdzniekiem tas jāizden.

Savādākas lietas

Foto: AFP, LETA

Stranger Things. Netflix seriāls, kuru radījuši Mets un Ross Daferi. 2016. gada seriāls, kurš šobrīd ir populārākais seriāls vietnē IMDB ar 9.0 vērtējumu. Stāsts sākas ar kāda maza zēna pazušanu un viņa mātes, kā arī policistu izmisīgiem centieniem viņu atgūt.

X faili

The X-Files. Amerikāņu zinātniskās fantastikas seriāls, kurš tika translēts laikā no 1993. līdz 2002. gadam. Veidotājs – Kriss Kārters, galvenajās lomās Deivids Duhovnijs un Džiliana Andersone.

Tvinpīka

Twin Peaks. Režisori Marks Frosts un Deivids Linčs. Seriāls, kurš radīts pagājušā gadsimta deviņdesmito gadu
sākumā. Šim seriālam sekos turpinājums 2017. gadā. Seriālā FIB aģentam Deilam Kūperam jāizmeklē jaunas meitenes Lauras Pālmeras slepkavība mistiskā pilsētiņā, kuru sauc Tvinpīka.

Foto

Staigājošie miroņi

The Walking Dead. Amerikāņu šausmu/drāmas seriāls, kura idejas autors ir Frenks Darabonts. Seriāls ir balstīts uz komiksu sēriju ar tādu pašu nosaukumu. Nebeidzama cīņa ar miroņiem… Baisi!

Hanibāls

Hannibal. Merikāņu televīzijas seriāls, kuru veidojis Braiens Fullers kanālam NBC. Tas ir balstīts uz Tomasa
Harisa romāna Sarkanais pūķis elementiem un tēliem.

Kapeņu stāstiņi

Tales from the Crypt. HBO pagājušā gadsimta deviņdesmito gadu seriāls.

Foto

Krēslas zona

The Twilight Zone. Režisors Rods Serlings. Šausmu un mistikas seriāls, kurš tika translēts laikā no  1959. līdz 1964. gadam. Seriāls par parastiem cilvēkiem, kuri nonāk pavisam neparastās situācijās.

Ešs pret ļaunajiem miroņiem

Ash vs Evil Dead. 2015. gada seriāls, kuru radījuši Sems un Ivans Raimi. Galvenais varonis Ešs savas dzīves 30 gadus pavadījis, izvairoties no atbildības un pieaugušo dzīves, kā arī ļaunos miroņus, kuri apdraud visu cilvēci.

Lasi vēl