Kā vizuāli padarīt kājas garākas

Komentāri
Kā vizuāli padarīt kājas garākas

Jūlijs jau klāt, tas nozīmē, ka ir pienācis īstais laiks īsām kleitiņām un šortiņiem! Jā, tavas kājas pamanīs ikviens! Ja ievērosi šīs viltībiņas, tiksi pie vizuāli garākām, tādējādi slaidākām kājām! Protams, nevajadzētu aizmirst par sporta aktivitātēm un sabalansētu uzturu!

Apģērbs ar augstu jostas vietu

Valkājot šādu apģērbu, nevar pamanīt vietu, kur sākas kājas, tāpēc šis ir veiksmīgs triks, lai vizuāli liktu tām izskatīties garākām. Vai esi ievērojusi, ka slavenības arī izvēlas augstos svārkus un pat džinsu bikses. Šie apģērbi neiziet no modes, tāpēc noteikti iegādājies ko tādu, kas derēs visām sezonām!

Melna krāsa

Nav noslēpums, ka melna krāsa padara mūs vizuāli slaidākas. Tas pats attiecas uz kājām. Melnā krāsa noslēpj nepilnības, tāpēc iegaumē to, ka tavā skapī pavisam noteikti jāatrod vieta apģērbam, kas ir tumšā krāsā.

Visu īsāku!

Varbūt daudzām no mums šis šķiet par traku un kur tad manā vecumā…, bet, tici man, ja nēsāsi īsākus svārkus vai šortiņus, kas ir īpaši aktuāli karstajā sezonā, tu liksi savām kājām izskatīties garākām!

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Šauras kurpītes

Šie ir universāli apavi, jo ir pieejami gan ar papēdi, gan bez tā. Laiviņas jeb balerīnkurpītes var padarīt pēdu lielāku, bet koptēlā ar kājām tas būs tiešs trāpījums desmitniekā! Ne vien šiki, bet arī ērti!

Mitrini savas kājas

Izmanto kādu eļļiņu vai vienkārši mitrinošu krēmu, kas liks tavām kājām spīdēt! Spīdums padara kājas garākas un tievākas.

Bikses ir vertikālām līnijām

Vertikāls svītru raksts būs tieši laikā, ja vēlies būt stilīga, bet neesi gatava pavisam atkailināt kājas. Vertikāls raksts vienmēr vizuāli sašaurina cilvēku, tāpēc piemeklē arī augšdaļiņu!

Papēži

Jo garāki papēži, jo garāka tu izskatīsies, jo garākas kājas tev būs. Elementāri! :)

Mēs tomēr vēlamies iedrošināt visas sievietes būt apmierinātām ar savu izskatu, kā arī izrādīt savu skaistumu, ko daba devusi. Meitenes, mēs esam lieliskas!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl