Kā vizuāli padarīt kājas garākas

Komentāri
Kā vizuāli padarīt kājas garākas

Jūlijs jau klāt, tas nozīmē, ka ir pienācis īstais laiks īsām kleitiņām un šortiņiem! Jā, tavas kājas pamanīs ikviens! Ja ievērosi šīs viltībiņas, tiksi pie vizuāli garākām, tādējādi slaidākām kājām! Protams, nevajadzētu aizmirst par sporta aktivitātēm un sabalansētu uzturu!

Apģērbs ar augstu jostas vietu

Valkājot šādu apģērbu, nevar pamanīt vietu, kur sākas kājas, tāpēc šis ir veiksmīgs triks, lai vizuāli liktu tām izskatīties garākām. Vai esi ievērojusi, ka slavenības arī izvēlas augstos svārkus un pat džinsu bikses. Šie apģērbi neiziet no modes, tāpēc noteikti iegādājies ko tādu, kas derēs visām sezonām!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Melna krāsa

Nav noslēpums, ka melna krāsa padara mūs vizuāli slaidākas. Tas pats attiecas uz kājām. Melnā krāsa noslēpj nepilnības, tāpēc iegaumē to, ka tavā skapī pavisam noteikti jāatrod vieta apģērbam, kas ir tumšā krāsā.

Visu īsāku!

Varbūt daudzām no mums šis šķiet par traku un kur tad manā vecumā…, bet, tici man, ja nēsāsi īsākus svārkus vai šortiņus, kas ir īpaši aktuāli karstajā sezonā, tu liksi savām kājām izskatīties garākām!

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Šauras kurpītes

Šie ir universāli apavi, jo ir pieejami gan ar papēdi, gan bez tā. Laiviņas jeb balerīnkurpītes var padarīt pēdu lielāku, bet koptēlā ar kājām tas būs tiešs trāpījums desmitniekā! Ne vien šiki, bet arī ērti!

Mitrini savas kājas

Izmanto kādu eļļiņu vai vienkārši mitrinošu krēmu, kas liks tavām kājām spīdēt! Spīdums padara kājas garākas un tievākas.

Bikses ir vertikālām līnijām

Vertikāls svītru raksts būs tieši laikā, ja vēlies būt stilīga, bet neesi gatava pavisam atkailināt kājas. Vertikāls raksts vienmēr vizuāli sašaurina cilvēku, tāpēc piemeklē arī augšdaļiņu!

Papēži

Jo garāki papēži, jo garāka tu izskatīsies, jo garākas kājas tev būs. Elementāri! :)

Mēs tomēr vēlamies iedrošināt visas sievietes būt apmierinātām ar savu izskatu, kā arī izrādīt savu skaistumu, ko daba devusi. Meitenes, mēs esam lieliskas!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl