Kā veikalā atpazīt brīvo vīrieti? Padomi brīvajām meitenēm

4 komentāri
Kā veikalā atpazīt brīvo vīrieti? Padomi brīvajām meitenēm
Foto: SCANPIX ()

Vai zināji, ka veikals ir lieliska vieta, kur iepazīties? Atliek tikai kritiski novērtēt situāciju veikalā, un tu lieliski spēsi atpazīt brīvo vīrieti.

Brīvās meitenes var sarosīties! Jauniete un psihoanalīzes cienītāja Gabriela Naomi Movele savā facebook.com profilā labprātīgi dalās ar saviem novērojumiem, kā veikalā atpazīt brīvo vīrieti. Un tici vai nē, bet, ja būsi ieraudzījusi īsto, veikals var būt īstā vieta, kur uzsākt sarunu ar izredzēto. Un kas zina, varbūt tas būs lieliskas iepazīšanās sākums!

Uzzini arī tu, kā veikalā atpazīt brīvo vīrieti!

Pirmā atsijāšana

Aizņemtie vīrieši bieži vien iepērkas kopā ar savu otru pusīti, tāpēc uzmanība jāpievērš tikai tiem, ka iepērkas bez pavadones.

Novērtē, vai jūsu dzīves veidi sakrīt

Veikals ir lieliska vieta, kur saprast, vai jūsu dzīves veidi sakrīt. Kā? Tikai ieskaties viņa iepirkumu groziņā.

Dodies taisnā ceļā uz brīvo vīriešu paradīzi

Kur veikalā pulcējas brīvie vīrieši? Turpat, kur pelmeņi! Brīvie vīrieši ir iecienījuši mājās ātri pagatavojumu maltīti, kas no viņiem neprasīs lielu piepūli. Tāpēc, ja tu vēl aizvien esi brīvās meitenes statusā, dodies taisnā ceļā pie šīm maģiskajām saldētavām!

Esi droša, ka viņš ir brīvs

Tāpat par to, ka vīrietis ir brīvs, liecina tas, ka viņš iepērkas bez iepirkuma groziņa vai ratiņiem, bet rokās viņš nes dažus pirkumus.

No šiem uzmanies

 

Jāuzmanās no tiem kungiem, ka pa veikalu pārvietojas ar iepirkuma sarakstu. To visticamāk būs sastādījusi viņa draudzene vai sieva.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl