Kā vasarā kopt problemātisku ādu

Komentāri

2. Taukaina āda

2/5

Sausa āda

Ādas kopšana

 

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

No rīta tīrīt ar micerālo ūdeni, pēc tam uzsmidzināt celulāro ūdeni. Vakarā notīri veic šādu pašu procedūru atkārto. Vakarā – uzklāj barojošu krēmu, bet pēc konsistences vieglāku nekā ziemā.
Sausai ādai ir raksturīgas poras, kas aizveras un veidojas komedoni. Sejas tīrīšanai izmanto vieglu skrubi( ne biežāk kā 1 vai 2 reizes nedēļā), bet pēc tam kādu poru attīrošu krēmu.
Nav ieteicams daudz lietot mazgājošās putas, ziepes, jo tās ādu vēl vairāk sausinās.

Biežākās kļūdas

Pārmērīgi bieža sejas mazgāšana var izraisīt izteiktāku ādas sausumu un pat iekaisumu. Ar katru mazgāšanas reizi tiek nedaudz bojāts dabiskā ādas aizsargbarjera – lipīdslānis. Spirtu saturošu līdzekļu, kā arī birstošā pūdera lietošana, kuri pastiprināti sausina ādu.

2. Taukaina āda

2/5
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl