Kā vasarā kopt problemātisku ādu

Komentāri

2. Taukaina āda

2/5

Sausa āda

Ādas kopšana

 

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

No rīta tīrīt ar micerālo ūdeni, pēc tam uzsmidzināt celulāro ūdeni. Vakarā notīri veic šādu pašu procedūru atkārto. Vakarā – uzklāj barojošu krēmu, bet pēc konsistences vieglāku nekā ziemā.
Sausai ādai ir raksturīgas poras, kas aizveras un veidojas komedoni. Sejas tīrīšanai izmanto vieglu skrubi( ne biežāk kā 1 vai 2 reizes nedēļā), bet pēc tam kādu poru attīrošu krēmu.
Nav ieteicams daudz lietot mazgājošās putas, ziepes, jo tās ādu vēl vairāk sausinās.

Biežākās kļūdas

Pārmērīgi bieža sejas mazgāšana var izraisīt izteiktāku ādas sausumu un pat iekaisumu. Ar katru mazgāšanas reizi tiek nedaudz bojāts dabiskā ādas aizsargbarjera – lipīdslānis. Spirtu saturošu līdzekļu, kā arī birstošā pūdera lietošana, kuri pastiprināti sausina ādu.

2. Taukaina āda

2/5
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl