Kā uzlabot seksuālo dzīvi, esot ilgtermiņa attiecībās

Komentāri
Kā uzlabot seksuālo dzīvi, esot ilgtermiņa attiecībās

Mazas lietas rada lielus rezultātus. Šis jāatceras ikvienam pārim, kas kopā ir vairākus gadus. Sekss ir neatņemama mūsu attiecību sastāvdaļa, bet dažreiz jūtam, ka viss pulveris jau ir izšauts. Kā tikt vaļā no šīm domām, kā uzkurināt seksuālo dzīvi? Ņem vērā šos padomus!

Nodarbojieties ar seksu neierastā diennakts laikā

Kurš teica, ka ar seksu jānodarbojas pēc pusnakts? Kā būtu ar seksu pēc darba, piemēram, automašīnā? Izmēģini jaunas vietas jūsu mājoklī, piemēram, uz veļasmašīnas vai virtuves galda.

Izmanto visas maņas

Pievērs uzmanību redzei – veido acu kontaktu vai nodarbojies ar seksu gaismā. Pievērs uzmanību arī dzirdei – uzliec romantisku mūziku vai runā neķītri. Smaržai – iededz vīraku, bet taustei – viegli glāsti vai muguras skrāpēšana būs tieši laikā.

Eksperimentē ar “varbūt”

Ja agrāk esi baidījusies izmēģināt pozu 69 vai anālo seksu, tad tagad ir īstais laiks to darīt. Sagādā jums abiem lielisku pārsteigumu, izmēģinot jaunas pozas un aizmirstot vecās.

Trešais lieks?

Izmēģiniet dažādas seksa rotaļlietas. Ir tik daudz dažādu palīgu, kas jums palīdzēs iedegt kaisles liesmiņu. Sāc ar vibratoru, pēc tam jau varat doties kopīgi iepirkties un izmēģināt šā gadsimta iespējas.

Foto: vai tevi šāda māksla uzbudina?

Lasi vēl