Kā uzlabot seksuālo dzīvi, esot ilgtermiņa attiecībās

Komentāri
Kā uzlabot seksuālo dzīvi, esot ilgtermiņa attiecībās

Mazas lietas rada lielus rezultātus. Šis jāatceras ikvienam pārim, kas kopā ir vairākus gadus. Sekss ir neatņemama mūsu attiecību sastāvdaļa, bet dažreiz jūtam, ka viss pulveris jau ir izšauts. Kā tikt vaļā no šīm domām, kā uzkurināt seksuālo dzīvi? Ņem vērā šos padomus!

Nodarbojieties ar seksu neierastā diennakts laikā

Kurš teica, ka ar seksu jānodarbojas pēc pusnakts? Kā būtu ar seksu pēc darba, piemēram, automašīnā? Izmēģini jaunas vietas jūsu mājoklī, piemēram, uz veļasmašīnas vai virtuves galda.

Izmanto visas maņas

Pievērs uzmanību redzei – veido acu kontaktu vai nodarbojies ar seksu gaismā. Pievērs uzmanību arī dzirdei – uzliec romantisku mūziku vai runā neķītri. Smaržai – iededz vīraku, bet taustei – viegli glāsti vai muguras skrāpēšana būs tieši laikā.

Eksperimentē ar “varbūt”

Ja agrāk esi baidījusies izmēģināt pozu 69 vai anālo seksu, tad tagad ir īstais laiks to darīt. Sagādā jums abiem lielisku pārsteigumu, izmēģinot jaunas pozas un aizmirstot vecās.

Trešais lieks?

Izmēģiniet dažādas seksa rotaļlietas. Ir tik daudz dažādu palīgu, kas jums palīdzēs iedegt kaisles liesmiņu. Sāc ar vibratoru, pēc tam jau varat doties kopīgi iepirkties un izmēģināt šā gadsimta iespējas.

Foto: vai tevi šāda māksla uzbudina?

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl