Kā uzacu forma spēj izmainīt tavu seju

Komentāri
Kā uzacu forma spēj izmainīt tavu seju
Foto: Diego Cervo/Scanpix

Ne vien lūpu krāsā ir spēks, bet arī uzacīs! Mīļās sievietes, ir vērts no rīta pamosties nedaudz agrāk vai vismaz reizi divās trīs nedēļās apmeklēt profesionāli, kas spēs savest kārtībā tavas skaistās uzacis. Lūk, kā uzacu forma spēj izmanīt seju!

Izcelies

Uzacu forma liek izcelties tavām acīm, kā arī spēj radīt pilnīgi pretēju efektu – padarīt acis mazākas un degunu – lielāku. Uzacis spēj padarīt sejas izteiksmi priecīgu, bēdīgu un pat dusmīgu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bioloģiski, matiņi uz mūsu ķermeņa aug ātri, tādēļ tev ir visas iespējas eksperimentēt un atrast savu mīļāko uzacu formu.

Šajā fotoattēlā (skati turpmāk!) ir attēlota viena un tā pati seja, tikai izmainīta uzacu forma.

Uzacu formu radītais efekts

Plānas un šauras (thin brows) uzacis padarīs tavu koptēlu ļoti maigu un jūtīgu, turpretim, biezas uzacis (thick brows) padarīs seju jaunāku un dzīvespriecīgāku.

Atceries, ka uzacis nav dvīnes, bet gan māsas. Tās var nedaudz atšķirties viena no otras, bet tev ir visas iespējas izskatu pielabot, izmantojot speciālu uzacu zīmuli atbilstoši tavai matu krāsai.

Foto: Pinterest

Foto: Pinterest

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl