Kā uzacu forma spēj izmainīt tavu seju

Komentāri
Kā uzacu forma spēj izmainīt tavu seju
Foto: Diego Cervo/Scanpix

Ne vien lūpu krāsā ir spēks, bet arī uzacīs! Mīļās sievietes, ir vērts no rīta pamosties nedaudz agrāk vai vismaz reizi divās trīs nedēļās apmeklēt profesionāli, kas spēs savest kārtībā tavas skaistās uzacis. Lūk, kā uzacu forma spēj izmanīt seju!

Izcelies

Uzacu forma liek izcelties tavām acīm, kā arī spēj radīt pilnīgi pretēju efektu – padarīt acis mazākas un degunu – lielāku. Uzacis spēj padarīt sejas izteiksmi priecīgu, bēdīgu un pat dusmīgu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bioloģiski, matiņi uz mūsu ķermeņa aug ātri, tādēļ tev ir visas iespējas eksperimentēt un atrast savu mīļāko uzacu formu.

Šajā fotoattēlā (skati turpmāk!) ir attēlota viena un tā pati seja, tikai izmainīta uzacu forma.

Uzacu formu radītais efekts

Plānas un šauras (thin brows) uzacis padarīs tavu koptēlu ļoti maigu un jūtīgu, turpretim, biezas uzacis (thick brows) padarīs seju jaunāku un dzīvespriecīgāku.

Atceries, ka uzacis nav dvīnes, bet gan māsas. Tās var nedaudz atšķirties viena no otras, bet tev ir visas iespējas izskatu pielabot, izmantojot speciālu uzacu zīmuli atbilstoši tavai matu krāsai.

Foto: Pinterest

Foto: Pinterest

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl