Kā tehnoloģijas posta attiecības

Komentāri
Kā tehnoloģijas posta attiecības

Piekritīsim, mīļās dāmas, ka mūsdienu tehnoloģijas padara mūsu dzīves par kripatiņu vienkāršākas, tomēr cilvēku savstarpējās attiecībās ikviens “gadžets” kļūst par problēmu. Kāpēc, pavadot laiku divatā, pusi no tā lūkojamies zilajos ekrānos, nemitīgi šķirstam Facebook lapu vai vienkārši jūsmojam par skaistām kurpēm, kas nule kā ieliktas Instagram. Lūk, kā tehnoloģijas bojā tavas attiecības.

Flirts tiešsaistē

Jebšu online vidē. It kā nekaitīgs veids, kā stiprināt savu ego, kā arī vienkārši nosist laiku. Interneta vidē ikviens centīsies sevi izveidot labāku, skaistāku, arī vienkārša sarunas uzsākšana ar pilnīgi nepazīstamu cilvēku nāk tikai par sliktu tavām attiecībām. Tava otra pusīte to uztvers par krāpšanu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atkarība no datorspēlēm

Ja tavs partneris pavada pārāk lielu laiku, spēlējot videospēles, tā varētu būt viena no zīmēm, ka kaut kas nav kārtībā. Daudzi pāri nolēmuši doties katrs savu ceļu, līdzko uzzinājuši, ka otrai pusītei ir problēmas ar datorspēlēm. Vai nav dīvaini, ka pieaudzis vīrietis dienu dienā pavada vairāk laika ar savu spēļu konsoli nekā ar tevi?

Veselība

Stundas, kas pavadītas pie datora, nodara arī emocionālu kaitējumu. Tu kļūsti nervoza, stresaina un, lielākoties, savu slikto garastāvokli tu izliec uz savu mīļoto cilvēku. Viņš taču nav vainīgs, ka esi uz pēdējo brīdi atlikusi kādu svarīgu darbu, vai ne? Atrodi laiku kā darbam, tā atpūtai ar mīļoto.

Labākais draugs – viedtālrunis

Attiecības grauj vien situācija, kurā, sarunājoties ar otru cilvēku, viņš pat nepaceļ acis no mobilās ierīces. Puse no teiktā netiek uztverta, ja visa uzmanība tiek pievērsta sociālajiem tīkliem. Ikreiz, kad esi divatā ar mīļoto, izslēdz tālruni, lai negribas laiku pa laikam papētīt draugu ierakstus Facebook. Esi vērīgāka un ieklausies tajā, ko tev saka, nevis tajā, ko tu redzi internetā.

Strīdi

Ne jau klasiskā izpausmē. Caur īsziņām! Sarakstīšanās negatīvais aspekts ir tas, ka mēs bieži pārprotam otra cilvēka domas un izjūtas. Vai tiešām attiecību risināšanai jāizmanto viedtālrunis? Ja tev ir kāda sasāpējusies tēma, runā ar cilvēku aci pret aci.

Ietekme uz miegu

Tehnoloģijas ļoti lielā mērā ietekmē to, kā mēs naktī guļam. Pirms gulētiešanas nevajadzētu ilgi lūkoties zilajā ekrānā, it īpaši, ja apkārtējā istaba ir piķa melnumā. Starp citu, vakara pavadīšana pie datora ekrāna ietekmē arī seksuālo dzīvi.

Dzīve sociālajos tīklos

Cik interesanti ir tas, ka agrāk jaunas meitenes rakstīja slepenajās dienasgrāmatās savus dienas piedzīvojumus, kurus neviens nedrīkstēja lasīt. Tagad sociālie tīkli un atrašanās uzmanības centrā, kā arī sacensība pēc vairāk “patīk” ir kļuvusi par normu. Pirms ko publicē, padomā ko par to domās tava otra pusīte. Jebkura intīma detaļa, kas izpausta publiski, var kaitēt attiecībām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl